به نام خدا

طرح پيشنهادي لينك‌سايت

نوع نوشته: طرح سايت
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۳
طرحي نو و جديد كه در چند سرفصل بيان شده است. ابتدا ذكر شده كه لينك‌سايت چيست و روش‌هاي دسترسي به يك داده در اينترنت بيان گرديده است. مسير توليد يك لينك ترسيم شده و چهار فصل آخر شامل: نماي سايت، ويژگي‌هاي خاصّ، برنامه‌نويسي و بانك اطلاعات و زمان و هزينه مي‌باشد.
فكر كنم هزينه را زياد گفتم كه پريدند. بسيجي بودند و به گمانم پولش را نداشتند براي اين وسعت. قضيه اين‌كه نمي‌شناختمشان. ظاهراً يكي واسطه شده، يا به طور ديگري، خلاصه تماس كه يك سايتي مي‌خواهيم براي لينك دادن به سايت‌هاي ديگر. آن زمان گذاشتن لينك‌باكس در وبلاگ‌ها رسم شده بود يك جوري. بيشتر هم البته تبليغاتي و چيزهاي به درد نخور. كمي فكر كردم و اين طرح را نوشتم و تقديمشان نمودم. ديگر هم هيچ تماسي گرفته نشد، به نظرم. در حقيقت تصورشان اين بود شايد كه بسيجي حساب مي‌كنم اين كار را. ولي آنان كه همكاري داشته‌اند مي‌دانند تنها اگر كاري را مستقيم مرتبط با اسلام يا حوزه علميه بدانم شامل تخفيف‌هاي ويژه مي‌سازم و كارهاي عمومي را نمي‌توانم از وقت درس بزنم. بعدها ديدم سايتي براي اين كار ساخته‌اند. خيلي ور نرفتم كه بدانم چگونه است و با چه كيفيتي. ولي اميدوارم كارشان راه افتاده باشد، به مدد الهي.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۵۷ بار
خود واقعي را تنها در آينه مي‌توان ديد، آينه باشيد و اشتباهاتم را ذيلاً متذکّر شويد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN