به نام خدا

طرح درگاه (پورتال) قرآني «فَرافِرَق»

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مؤسسه قرآني سِحْر سَحَر
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۸۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
مشتمل بر ۴۰ بخش فني براي راه‌اندازي يك پورتال قابل انعطاف است. پورتالي كه امكان توسعه خود را داراست. يك هسته مركزي دارد و ده ماژول متصل به آن و باقي سامانه‌هاي مستقلي است كه از اين ماژول‌ها استفاده كرده و خود را به هسته مركزي مي‌‌چسبانند.
طرح سايت قرآني شيعه را خيلي وقت پيش نوشته بودم، طرحي كه بلااستفاده ماند و هنوز هم نمونه مشابهي ندارد. يكي از دوستان كه مديريت سايت قرآني سِحْر سَحَر را در دست گرفته بود، تلاشي براي تحقق آن طرح كرده بود كه اهداف و مقاصد مديران ارشد امكان تبرّز خلاقيت‌هاي جديد را به او نداد. تماسي گرفت و اعلام آمادگي كرد كه بگردد و يك اسپانسر جديد براي اين كار پيدا كند، به شرط اين‌كه سايت تبديل به يك پورتال قدرتمند و انعطاف‌پذير شود و خواست تا ويژگي‌ها و قيمت آن را تعيين كنم. پس از تماس‌هاي تلفني بسيار مفصل و طولاني به جمع‌بندي‌هايي در بُعد فني كار رسيديم و من اين نوشته را تقديمش كردم، به گونه‌اي كه فرض گرفتم خود بتوانم با در اختيار گرفتن يك تيم برنامه‌نويس اين كار را با هزينه مشخص به انجام رسانم. وي مي‌گفت طرح را به خيلي‌ها نشان داده است و با بسياري حول آن گفتگو داشته.
البته تا اين لحظه خبري از حامي مالي نشده است!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۲۱ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:
اي ددم واي! چن سال گدذشت...چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷
دمت گرم همينيكشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN