به نام خدا

اعلام نظر در اختلاف ميان كارفرما و پيمانكار پروژه سايت

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۸۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
در ابتدا خلاصه گفتگوها و مباحثات ميان كارفرما و پيمانكار ذكر شده است و در انتهاي متن، مواردي كه ناظر سابق بايد نظر مي‌داده، نظرش را ذكر كرده است. نظر ناظر با رنگ قرمز متمايز شده است.
چالش ميان پيمانكار و كارفرما بالا گرفته بود انگار. من از مركز رفته بودم و حالا مدير شخص ديگري بود و بايد براي رفع نقص سايت در مهلت مقرّر عمل مي‌كرد. وقتي محصول نهايي را با اَسناد اوليه مقايسه مي‌نمود، طبيعي بود كه تغييراتي را مشاهده مي‌كرد كه نمي‌توانست دليل اين تفاوت را بفهمد. كارش درست بود كه مجري را بازخواست نمايد چرا متفاوت عمل نموده. مجري هم مي‌انداخت گردن كارفرما كه مركز اين‌گونه خواسته است. طبيعتاً از مدير فن‌آوري سابق مي‌خواستند كمك‌شان نمايد. بنده هم ذيل اين نوشته مطالبي را عرض كردم و تأييد نمودم كه تغييرات مزبور ناشي از خواست رياست مركز بوده است و جاهايي هم كه پيمانكار كم‌كاري كرده تأكيد كردم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۷۶ بار
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN