به نام خدا

بازگشتمتفرقه (۱۴۲ نوشته)

۱. گرافيك كارت شناسايي تك‌رنگفايل فتوشاپي لايه‌بازي است كه يك كارت شناسايي داخلي را ارائه مي‌كند. تمام اجزا قابل ويرايش و تغيير.
۲۴ دانلود
۲. سوابق تحصيلي و پژوهشي براي شركت در همايشيك نمونه استاندارد از CV‌ است. شامل معرفي، سوابق تحصيلي و سوابق پژوهشي.
... دانلود
۳. طراحي مدار جديد آرام‌پز با امكانات بيشترتعدادي نقشه الكتريكي است كه مسير همبندي سيم‌هاي دستگاه آرام‌پز را نشان مي‌دهد. البته آن‌طور كه ارتقا يافته است؛ آرام‌پزي كه هم گرم‌نگهدار داشته باشد و هم ماست‌ساز و پنيرساز.
۹۴ دانلود
۴. اكسل تبديل واحدهاي تاريخي پول در ايران بر اساس طلايك فايل اكسل با شصت رديف است كه واحدهاي پول از قديمي‌ترين پول شناخته‌شده در ايران يعني دريك هخامنشي، تا جديدترين آن يعني ريال را فهرست كرده و پس از تبديل به واحد طلا و نقره با هم مقايسه نموده است.
۴۱ دانلود
۵. پلان پيشنهادي براي ساخت طبقه سوّم ساختمانآشپزخانه، نشيمن، سرويس بهداشتي، چهارتا خواب و در نهايت كتابخانه. در كل پلان ساختمان است كه براي ساخت طبقه سوّم طراحي شده است.
۴۹ دانلود
۶. اكسل محاسبه قطعات MDF و ملامينهعنوان قطعه، طول و عرض به سانتي‌متر كه ثبت شود، به صورت خودكار مساحت و قيمت و وزن آن محاسبه مي‌شود. مشخص مي‌كنيم نوار دور كدام سمت‌ها لازم است، تا به صورت خودكار طول و قيمت نوار نيز محاسبه شود. براي اتصال قطعه نيز قطعاً به پيچ نياز است. اگر تعداد پيچ كوتاه و بلند را هم ثبت كنيم، قيمت آن را نيز محاسبه كرده و در نهايت هزينه نهايي توليد آن تخته MDF را حساب مي‌كند. وقتي تمام قطعات ثبت شد، در انتها هزينه كل قطعات را هم جمع مي‌زند.
۴۴ دانلود
۷. جلد نشريه معارف اسلاميجلد كتاب است در قطع وزيري و به صورت كاملاً لايه‌باز، فتوشاپي.
۲۷ دانلود
۸. طراحي گرافيك كارت ويزيت شخصي - دومدومين كارت ويزيت شخصي كه براي خود طراحي كردم. به صورت لايه‌باز ارائه شده است براي دانلود. مي‌توانيد با تغييراتي براي خود استفاده بفرماييد.
۲۶ دانلود
۹. گرافيك اعداد شبرنگ ساعت بانكيفايل فوتوشاپ به صورت لايه‌باز و كامل كه شامل عددهايي مي‌شود كه معمولاً با LEDهاي قرمز روشن مي‌شوند و تابلوهاي روان موجود در بانك‌ها را مي‌سازند. اين عددها براي شبيه‌سازي يكي از همين تابلوهاي روان مورد استفاده قرار گرفتند.
۲۰ دانلود
۱۰. پوستر شعر روز مادرسه بيت شعر است كه به سبك چليپا و كج‌نويسي در فتوشاپ طراحي شده و به صورت پوستر در آمده است. خط هم از نرم‌افزار كِلك استخراج شده.
۲۷ دانلود
۱۱. پوستر كلمات قصار - اولفايل لايه‌باز فتوشاپ يك پوستر تك‌صفحه‌اي كه تعدادي جمله و كلمه قصار را در خود جاي داده است.
۲۴ دانلود
۱۲. پوستر كلمات قصار - دومفايل لايه‌باز فتوشاپ يك پوستر تك‌صفحه‌اي كه تعدادي جمله و كلمه قصار را در خود جاي داده است.
۲۶ دانلود
۱۳. پوستر كلمات قصار - سوّمفايل لايه‌باز فتوشاپ يك پوستر تك‌صفحه‌اي كه تعدادي جمله و كلمه قصار را در خود جاي داده است.
۲۳ دانلود
۱۴. جلد كتاب نقد تعريف و موضوع علم اصول فقهطرح جلد يك كتاب است در قطع وزيري كه به صورت لايه‌باز فتوشاپي براي دانلود ارائه شده است.
۲۴ دانلود
۱۵. جلد كتاب مباني منطق صوريطرح جلد يك كتاب است در قطع وزيري و به صورت لايه‌باز فتوشاپي. تمام لايه‌ها قابل ويرايش و تغيير است.
۲۲ دانلود
۱۶. جلد كتاب نقد منطق صوريطرح جلد يك كتاب است در قطع وزيري كه به صورت لايه‌باز فتوشاپي براي دانلود ارائه شده است.
۲۳ دانلود
۱۷. جلد كتاب مبادي منطق صوريطرح جلد يك كتاب است در قطع وزيري و به صورت لايه‌باز فتوشاپي. تمام لايه‌ها قابل ويرايش و تغيير است.
۲۲ دانلود
۱۸. جلد كتاب راهيان نورفايل فتوشاپ جلد كتاب در قطع وزيري است كه به صورت كاملاً لايه‌باز قابل دانلود و استفاده است.
۲۲ دانلود
۱۹. طراحي گرافيك كارت ويزيت شخصي - اولنخستين كارت ويزيت شخصي كه براي خود طراحي كردم. به صورت لايه‌باز ارائه شده است براي دانلود. مي‌توانيد با تغييراتي براي خود استفاده بفرماييد.
۲۱ دانلود
۲۰. پوستر سالگرد رحلت استاد حسيني (ره)فايل لايه‌باز فتوشاپي است كه مي‌توانيد دانلود كرده و حسب نياز خود تغييرات در آن اعمال كنيد.
۲۲ دانلود
۲۱. گرافيك كارت دعوت سالگرد شيراز استاد حسيني (ره)كارت دعوت براي شركت در مراسم سالگرد استاد است كه به صورت فايل فتوشاپي لايه‌باز براي دانلود عرضه شده.
۲۰ دانلود
۲۲. طراحي كارت دعوت سالگرد استاد حسيني (ره)كارت افقي ۲۰ در ۹ سانتي‌متري با رزوليشن ۳۰۰ dpi كه براي دعوت به همايش سالگرد استاد طراحي شده است، به صورت كاملاً لايه‌باز، با تمام جزئيات.
۲۴ دانلود
۲۳. دوربُري كيفيّت بالا از دوربين دي‌وي‌كمدوربُري شده از يك دوربين فيلم‌برداري كه تصوير بسيار باكيفيتي است، با جزئيات بسيار زياد.
۲۵ دانلود
۲۴. جلد گزارش پيدايش انقلاب فرهنگيفايل لايه‌باز فتوشاپ است كه تمامي لايه‌ها قابل ويرايش و تغيير هستند.
۲۱ دانلود
۲۵. جلد جزوه مهندسي تمدن اسلاميفايل فتوشاپ لايه‌باز جلد جزوه‌اي كه براي معرفي دفتر در نمايشگاه دستاوردهاي حوزه علميه طراحي شده است.
۲۰ دانلود
۲۶. جلد جزوه خاستگاه ارزشي انقلاب فرهنگيطرح جلد پشت و روي يك جزوه باريك كه از وسط تا شده و منگنه مي‌شود. تصوير به صورت لايه‌باز ارائه شده است كه قابل ويرايش و تغيير باشد.
۲۳ دانلود
۲۷. طراحي سه‌بُعدي جاكفشي همراه با محاسبه قطعاتطراحي سه بُعدي يك جاكفشي است كه در نرم‌افزار پُلي‌بورد پياده شده و فهرست قطعات MDF مورد نياز آن در آمده است. آماده برش و اتصال.
۴۷ دانلود
۲۸. شجره‌نامه خاندان موشَّح به كمك سايت شجره‌سازنمودار مفصلي‌ست كه شجره‌نامه خاندان موشّح محسوب مي‌شود، از ابتداي انتخاب شهرت موشّح توسط «سيداسحق» تا هماكنون.
۱۸۵ دانلود
۲۹. پيش‌نويس سپاسنامه از معلّمان مدرسهشش خط عبارت ادبي و شعرگونه براي تقدير و تشكر از معلّمان مدرسه.
۳۲۴ دانلود
۳۰. جزوه درس‌هاي صرف، نحو مقدماتي و صمديهاوزان ثلاثي مزيد آغازگر مطالب مندرجه در اين جزوه است. فعل صناعي، غيرمتصرّف، اسم فعل و پايان درس صرف. نحو نيز از ابتدا با تعريف «كلام» شروع مي‌شود و با جملاتي كه محلّي از اعراب ندارند پايان مي‌يابد.
۲۷۵ دانلود
۳۱. دفتر انشاقريب به سي عدد انشا است كه در دوران تحصيل نوشته شده.
۲۸۱ دانلود
۳۲. طراحي سه‌بعدي ميز غذاخوري چهارنفره با صندلي مخفينقشه كامل يك ميز غذاخوري چهارنفره مربعي همراه با صندلي، براي ساخت توسط MDF. فايل‌هاي PolyBoard هم ضميمه است كه مي‌شود نمايي سه‌بعدي از طرح ديد و خروجي پانل‌ها را هم دريافت كرد براي انتقال به CutMaster.
۵۵۸ دانلود
۳۳. طراحي ميز غذاخوري زميني يك نفرهطرح ميز كوتاهي‌ست كه مناسب خوردن غذاست، بدون اين‌كه نياز باشد روي صندلي بنشيند و يا براي غذا خوردن زيادي خم شود.
۳۳۱ دانلود
۳۴. پارادوكس طلبه برنامه نويسچرا يك طلبه، يك روحاني، يك دانش‌آموخته حوزه علوم اسلامي برود و برنامه‌نويس رايانه شود؟ اين سؤال مهمي است. پرسشي در قالب يك مصاحبه ايميلي ارسال شده و پاسخ به صورت تفصيلي ذيل آن بيان.
۳۵۶ دانلود
۳۵. چه كنيمبحث با دو سؤال آغاز شده است؛ وظيفه ما چيست، در زماني كه هنوز راه‌حلّي براي حوزه و دانشگاه و نهادهاي اجرايي نداريم؟ درباره سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چطور؟ اين بحث به پرسش‌هاي ديگري منجر شده و گفتگويي طولاني را از طريق ايميل رقم مي‌زند.
۴۶۹ دانلود
۳۶. اولين نرم‌افزار منگزارشي مختصر است از ورود به عرصه برنامه‌نويسي و آن‌چه گذشت تا به نخستين نرم‌افزار رسيد؛ يك بازي به نام فكربكر.
۴۱۲ دانلود
۳۷. فهم غلط از استخارهپرسش درباره استخاره است و ضرورت عمل به آن. اما پاسخ درباره ماهيت استخاره و مفهومي كه از آن در روايات و احاديث ما بيان شده است.
۳۴۵ دانلود
۳۸. عشق و فقهمطلب با پرسشي آغاز شده است درباره رابطه فقه و عرفان و عشق. پرسشگر با توجه به محور بودن عشق در عرفان، پارادوكسي را ميان فقه و عرفان مشاهده كرده و از آن مي‌پرسد.
۴۰۷ دانلود
۳۹. پاسخ به سؤال «آيا واقعاً خدا هست؟»سؤال اصلي اين است: در روايت آمده كه كار شما نيست خدا را بشناسيد، بلكه بر خداست كه خود را به شما بشناساند. آيا اين تناقض نيست؟ پاسخ به اين پرسش به سؤالات بعدي منجر مي‌شود و بحث ادامه پيدا مي‌كند. مجموعه‌اي از مباحث اعتقادي كه با زباني ساده بيان شده است.
۲۰۳ دانلود
۴۰. تقويم نماز - جداول ثبت واجبات نوجوانجدولي كه حاوي اين ستون‌هاست: روز، تاريخ، نماز صبح، ظهر، عصر، مغرب، عشاء، نماز شب، دعا و مناجات، روزه و حيض. اين ستون‌ها جهت اختصار به ترتيب با حروفي مشخص شده‌اند: ص، ظ، ع، م، ش، ن، د، پ. هدف اين است كه شخص بتواند عبادات شرعي خود را در اين تقويم ثبت نمايد.
۳۳۲ دانلود
۴۱. حاشيه بر كتاب مباحث الأصول - قسم اول - جزء دومتقريرات خارج اصول شهيد صدر (ره‌) است كه توسط استاد معظّم سيدكاظم حائري قلمي شده. اين كتاب بالكل به بحث اوامر اختصاص دارد. خلاصه مباحث به زبان فارسي در حاشيه كتاب ثبت شده.
۱۹۳ دانلود
۴۲. حاشيه بر كتاب مباحث الأصول - قسم دوم - جزء اولمباحث اين كتاب از حجيّت قطع آغاز مي‌شود و آخرين بحثي كه حاشيه بر آن نقش بسته حسن و قبح عقلي. خلاصه‌اي از آن‌چه آيةالله حائري به زبان عربي از شهيد صدر (ره) نقل كرده‌اند به صورت فارسي در كناره‌هاي كتاب يادداشت شده است.
۲۴۵ دانلود
۴۳. حاشيه بر كتاب مباحث الأصول - قسم اول - جزء اولسلسله مباحث درس خارج اصول شهيد سيدمحمدباقر صدر (ره) است كه به قلم آيةالله حائري تقرير شده. از تعريف علم اصول تا بحث مشتق. در حاشيه اين كتاب نكاتي كه موقع مباحثه لازم بود يا به نظر رسيده ثبت شده است.
۲۴۷ دانلود
۴۴. حاشيه بر كتاب الأسس المنطقية للإستقراءدراسة جديدة للإستقراء تستهدف اكتشاف الأساس المنطقي المشترك للعلوم الطبيعية و للإيمان بالله تعالي. اين تعريفي‌ست كه شهيد صدر (ره) براي كتاب خود ارائه كرده، در نخستين صفحه از آن. هر آن‌چه هنگام مباحثه اين كتاب فهميده‌ام به صورت حاشيه نوشته‌ام، به زبان فارسي.
۱۵۷ دانلود
۴۵. حاشيه بر كتاب آموزش فلسفهخلاصه مطالب اصلي كتاب در قالب عباراتي كوتاه در حاشيه متن و كناره‌هاي صفحه نوشته شده است، به عنوان كمكي براي فهم سريع‌تر آن‌چه در متن طرح شده است.
۳۲۲ دانلود
۴۶. جزوه درس المنطقمجموعه يادداشت‌هاي هنگام تحصيل درس منطق است كه از بهمن ۱۳۷۷ آغاز مي‌شود و تا ارديبهشت ۱۳۷۸ تداوم مي‌يابد. ابتداي بحث ماهيت و معقولات ثانيه فلسفي و منطقي‌ست و انتهاي بحث تصوّر و تصديق. در ادامه دفتر، بحث ديگري از منطق خلاصه‌نويسي شده كه مشتمل بر صناعات خمس است. بخش بعدي به اشكال اربعه قضايا و صورت‌هاي قياس مي‌پردازد، قضاياي حمليه و شرطيه.
۳۰۷ دانلود
۴۷. جزوه درس المنطق - صناعات خمسبا قياس بحسب ماده آن آغاز مي‌شود؛ برهان، جدل، خطابه، شعر، مغالطه. بحثي كه با عنوان صناعات خمس معروف شده است. آخرين بحث نيز اجزاء عرضي مغالطه است؛ ناسزا، باطل، خشم، مغلق، حاشيه، هيجان، عقايد.
۳۱۳ دانلود
۴۸. جزوه ثبت نكات خاصّ كتاب‌هافيش‌هاي كوتاهي از كتاب‌هايي كه مطالعه شده.
۲۰۰ دانلود
۴۹. جزوه درس هداية في النحومبتدا، خبر، انواع اضافه: لاميّه، ظرفيّه، بيانيّه، متعلَّق جارّ و مجرور، رئوس ثمانيه علم نحو، بحث با اين موارد آغاز مي‌شود. پايان جزوه نيز «امّا» و انواع «تنوين»‌ است.
۸۲۴ دانلود
۵۰. جزوه آموزشي فلسفه اصالت ولايتاز تغاير في‌الجمله شروع مي‌شود كه اولين عنوان در جدول طبقه‌بندي مباحث استاد حسيني (ره) است و تا آخرين بحث‌هاي جدول را شامل مي‌شود. اين جزوه يك دور خلاصه‌اي از مباحث اوليه دفتر فرهنگستان را در بر دارد.
۲۲۹ دانلود
۵۱. جزوه درس آشنايي با فلسفه غربمسأله شناخت در تفكر غربي موضوع بحث قرار گرفته و آراء فلاسفه بزرگ غرب مطرح شده است. اين جزوه خلاصه درس‌هاي فشرده فلسفه غرب است.
۳۳۰ دانلود
۵۲. جزوه درس آشنايي با فقهانواع واجب و مفهوم اجتهاد، منابع فقه و مقدمات اجتهاد، بحث‌ها با اين عناوين آغاز مي‌شود. انتهاي بحث نيز طهارت و نجاست است.
۲۷۹ دانلود
۵۳. جزوه درس لمعه - كتاب طهارت و صلاة و زكاتنخستين مطلب در اين جزوه احكام اموات است؛ احتضار، تلقين، شدّ، عصابة، صدغنه، تقلّص، لقيط، مسبي، غسل، صبّ. سپس بحث زكات و خمس است كه با مصارف خمس پايان مي‌يابد: سهم امام، يتيم‌هاي هاشمي، مساكين هاشمي، ابناء‌السبيل هاشمي.
۱۸۴۴ دانلود
۵۴. جزوه درس لمعه - كتب صوم و اعتكاف و حجكفّ عن الأكل و الشرب مطلقاً، اين تعريف صوم است، روزه. جزوه با اين عنوان آغاز شده است. سپس وارد بحث اعتكاف مي‌شود و در نهايت حج. يجب الحجّ علي المستطيع علي الفور مرّة بأصل الشرع و قديجب بالنذر و شبهه.
۵۸۳ دانلود
۵۵. جزوه درس لمعه - كتاب متاجرجزوه درس شرح لمعه كتاب متاجر است كه با تعريف «مَتجَر» و موضوع تجارت آغاز مي‌شود؛ حرام، مكروه و مباح. به صورت شماره‌بندي شده ۳۴ نوع تجارت حرام را فهرست كرده است. آخرين بحث شركت‌هاي غيرمعتبر است؛ شركت اعمال، مفاوضه و وجوه.
۱۴۹۸ دانلود
۵۶. جزوه درس روش تحقيقبا انواع نوشتن آغاز مي‌شود؛ پاورقي، پي‌نوشت، مختلط، متني. انواع زيرنويس، همبستگي، رگرسيون، گردآوري اطلاعات، شيوه خواندن متن، ابزارهاي يافتن منابع و در نهايت: وظيفه انديشمند. جزوه‌اي‌ست مربوط به دوره روش تحقيق.
۲۶۸ دانلود
۵۷. جزوه درس مغني الأديبجزوه درس مغني الأديب است كه در هنگام تدريس استاد نگارش يافته. بحث از مفردات و احكام آن‌ها آغاز مي‌شود و تا علامات فعل لازم و متعدّي كردن آن پيش مي‌رود.
۳۰۲۳ دانلود
۵۸. جزوه درس شرح ابن عقيلاين جزوه با بحث ضمير آغاز مي‌شود: «قاعده در ضمير، اتصال است» و با بحث «مفعولٌ‌به» پايان مي‌يابد: «اگر مفعولٌ‌به در كلام باشد جايز نيست ظرف و مصدر و حرف جرّ نائب فاعل قرار گيرند».
۱۹۵۲ دانلود
۵۹. جزوه درس صرفبا بحث «معتل، مضاعف، مهموز» آغاز مي‌شود و انواع آن‌ها و تبديل‌هايي كه در آن‌ها صورت مي‌گيرد. آخرين بحثي كه در اين جزوه آمده است قواعد اختصاصي باب «تفعّل» است، در اعلال.
۲۲۶ دانلود
۶۰. جزوه آموزشي روش‌هامكان مطالعه، انگيزه مطالعه، پرسش مطالعه، عناويني‌ست كه روش مطالعه با آن آغاز مي‌شود. نمودار تمركز در مطالعه، نمودار تندخواني، نمودار روش برنامه‌ريزي، نمودار نيازهاي مطالعه. مجموعه اين نمودارها بحثي را شكل مي‌دهد با عنوان «روش‌ها».
۲۰۲ دانلود
۶۱. جزوه درس خارج فقه - كتاب ولايتجزوه درس خارج فقه مرحوم آيه‌الله مؤمن قمي است كه بحث ولايت فقيه را از مهر سال ۱۳۸۹ آغاز كردند. اين جزوه مربوط به درس يك‌سال كامل تحصيلي است و تا خرداد ۱۳۹۰ ادامه يافته.
۲۰۳ دانلود
۶۲. جزوه درس خارج اصول فقهمباحث درس خارج اصول فقه آيه‌الله مدرّسي است كه از ابتداي مهر ۱۳۸۹ آغاز شده و تا خرداد ۱۳۹۰ ادامه يافته است. به صورت فهرست‌وار و شماره‌بندي يادداشت شده است.
۴۱۳ دانلود
۶۳. جزوه درس جواهر در علم معانيعلم معاني با تعريف «فصاحة» و «بلاغة» آغاز مي‌شود. آخرين بحث جزوه نيز «تغليب» است.
۲۱۰ دانلود
۶۴. جزوه درس جواهر در علم بيانتعريف لغوي و اصطلاحي «بيان» نخستين مطلب جزوه است و پس از پايان قواعد و اصول آن، تعريف علم «بديع» و صناعات لفظي و معنوي آن ذكر شده است.
۲۰۵ دانلود
۶۵. جزوه درس تجويداگر هوا را در وسط حلق حبس نماييم «ع»‌ مي‌شود. اما اگر حبس ننماييم و فقط عبور دهيم «ح» مي‌شود. اين‌ها قواعد تجويد است كه يكي از درس‌هاي سال‌هاي نخست طلبگي‌ست. اين نيز جزوه همين درس.
۲۸۳ دانلود
۶۶. جزوه درس بداية المعارف الإلهيةبا چهار مقدمه آغاز مي‌شود: عقيده ما در شناخت، عقيده ما در تقليد فروعات، عقيده ما در اجتهاد و عقيده ما در مجتهد. از اين‌جاست كه هشت بحث الاهيات به طور مبسوط يك علم را شكل مي‌دهد؛ علم كلام.
۸۷۰ دانلود
۶۷. جزوه درس انديشه سياسي اسلامبا تعريف ماكس وبر از سياست آغاز شده است: كوششي براي شركت در قدرت يا نفوذ در تخصيص قدرت در ميان دولت‌ها يا گروه‌هاي يك دولت. تعاريف فارابي و غزالي و علاّمه جعفري و امام خميني (ره) هم ذكر شده است. آخرين بحث جزوه اختصاص به ولايت فقيه دارد و به مطلقه بودن آن مي‌پردازد.
۱۹۵ دانلود
۶۸. جزوه درس الموجزنخستين بحث در اين جزوه مربوط به «نهي مولوي تنزيهي» است. ادامه بحث الموجز از جزوه‌اي ديگر. آخرين بحث نيز «علم اجمالي» كه با اشاره به تخيير استمراري يا ابتدايي پايان مي‌يابد؛ مجراي تخيير جايي‌ست كه موافقت قطعيّه ممكن نباشد.
۲۸۱ دانلود
۶۹. جزوه درس لمعه - كتاب اجارههي العقد علي تملّك المنفعة المعلومة بعوض معلوم. اين تعريف اجاره است كه بيع و صلح و وصيت را خارج مي‌كند. درس با اين عبارت آغاز شده است. حق شفعه، سبق و رمايه، فسخ، جعاله و مقداري از بحث نكاح هم در انتهاي همين جزوه آمده است.
۵۱۳ دانلود
۷۰. سرفصل‌هاي بحث معرفي جدول تعريفدر ابتدا چهار مقدمه طرح مي‌شود؛ تناسب منطق با مبناي فلسفه، تعريف در اصالت ماهيت، تعريف در اصالت وجود و فلسفه منطق. پس از آن چهار بحث اصلي به ترتيب: جدول مورد نياز، مفاهيم بنيادين تعريف، بهترين شكل جدول، معرفي جداول كمكي، ارائه شده‌اند.
۱۰۵۳ دانلود
۷۱. ملزومات نصب نرم‌افزار داده‌پردازي پويافهرست تجهيزات سخت‌افزاري مورد نياز است براي نصب يك نسخه كامل از نرم‌افزار.
۱۰۲۹ دانلود
۷۲. آموزش جنسي كودكانههر بند شامل يك پاراگراف كوتاه است. عناوين بندها چنين‌اند: ضرورت تعجيل، آرامي بيان، قرابت گوينده، گفتگوي دو نفره، بهانه‌داري، آستانه خطر، گستره آموزش، سرفصل‌هاي آموزش، جامعه‌پذيري جنسي، نامگذاري شرمگاهي، تغيير نام، تفاوت‌هاي جنسيتي، خطرات فردي، خطرات اجتماعي، الگوي گفتاري و رفتاري، نهي از آموزش، گستردگي موضوعات جنسي، وعده دادن، فرصت‌طلبي.
۹۹۱ دانلود
۷۳. درباره ضعف تشكيلات حوزه‌هاي علميه شيعهپس از مقايسه‌اي كوتاه بين مسيحيت كاتوليك و اسلام شيعي به عنوان دو جريان اصيل و تاريخي، وضعيت سازمان روحانيت شيعه از جنبه‌هاي: نظام آموزشي، نظام اداري، دادگاه‌هاي ديني و نظام مالي و اقتصادي مورد نقد و ارزيابي قرار گرفته است.
۱۱۰۸ دانلود
۷۴. پاسخ به پرسش‌هايي درباره شبهه مغز درون خمرهدر قالب هفت ايميلي كه ارسال شده، پرسش‌هايي پاسخ داده شده است كه از شبهه مغز درون خمره (Brain in a vat) ناشي گشته. گفته مي‌شود نخستين بار اين شبهه را فيلسوف و رياضيداني يهودي به نام «هيلاري وايتهال پاتنم» طرح كرده است.
۱۳۹۷ دانلود
۷۵. طراحي كمد مدرسه و ميز نوشتاري كودكاننماي روبه‌رو و از پهلوي يك كمد است، همراه با ميز تحرير، در اندازه ۶۰ در ۲۵ و با قد ۹۰ سانتي‌متر.
۶۸۲ دانلود
۷۶. توضيح اثبات جهان خارج از ديدگاه حائريشرح و توضيح در ميان متن جاي گرفته است و با رنگ قرمز متمايز گشته. متن اصلي از نوشته‌هاي مهدي حائري‌ست.
۱۳۶۵ دانلود
۷۷. پيشنهاداتي براي ماتريس آمار جمعيتعناوين اصلي توليد جداول آماري ذكر شده‌اند و يك نمونه از اين نوع تركيب آماري بيان گرديده است، مثال: آمار رويداد «مرگ» در گستره «قاره آسيا» از نوع «شهري» با رفاه «توسعه‌يافته» از جنس «مرد» در دوره «كودكي» به علّت «تصادف» به صورت «هفتگي».
۱۲۹۹ دانلود
۷۸. پرسش و پاسخي در اصالت ربط و نسبيّت خاصّمجموعه پرسش‌هايي كه از طريق بخش نظرات وبلاگ (كامنت) پاسخ داده شده است.
۱۲۸۳ دانلود
۷۹. يك نمونه از طراحي برنامه غذايينموداري از نوع Fishbone‌ است؛ استخوان‌بندي ماهي. براي هر كدام از روزهاي هفته يك سرشاخه دارد كه صبحانه، نهار، شام در هر يك تكرار شده است. غذاهاي پيشنهادي براي هر روز، در وعده مربوطه ثبت گرديده.
۱۴۳۸ دانلود
۸۰. چند كلمه درباره ازدواج دائميادداشتي دوستانه و اندكي پندآميز به جواني كه دختري نامزد كرده، عقد موقّت و اكنون خانواده‌ها به مشكل خورده، دختر طرف پدر خود مي‌گيرد و پسر طرف دختر را و خانواده‌اش با او مخالف، او اصرار مي‌ورزد تا خود را به تهلكه اندازد و من فضا را بر وي روشن مي‌سازم.
۱۴۱۷ دانلود
۸۱. پرسش‌ها و پاسخ‌هايي در تبيين نسبت عقل و دينسه پرسش است كه در تضاد معرفت عقلي با معرفت ديني بيان شده است و در پاسخ، تلاش شده شبهات مطرح شده برطرف گردد.
۱۲۹۷ دانلود
۸۲. بر فلسفه چه گذشته است؟بسيار خلاصه، ساده و روان سير تطوّر، تحوّل و تغيير در فلسفه را بيان مي‌نمايد. از پيدايش آكادميك آن در يونان باستان، تا ورود به اسلام و ابزار شدن براي علم كلام، مخالفين و موافقينش، تا پيدايش فلسفه غرب.
۱۳۱۱ دانلود
۸۳. گزيده سخنراني امام موسي صدر در قمبخش منتخبي از سخنراني امام موسي صدر است در شهر قم. سال ۱۳۴۴ هـ ش كه ايشان از سفر لبنان به قم بازگشتند، در حوزه علميه قم و در ميان جمعي از فضلا و علماي حوزه مطالب مهمي را بيان فرمودند.
۱۳۳۵ دانلود
۸۴. زنان ما را چه مي‌شود؟!در قالب هشت پاراگراف، وضعيت امروز زنان در خروج از خانه و ورود به بازار كار، با غزوه احد مقايسه شده است. وجه شبه، بي‌پشتوانه شدن مردان جامعه در جهاد است.
۱۳۱۵ دانلود
۸۵. زنان موفق كشور مااز به هم پيوستن ده پاراگراف، يك يادداشت پديد آمده است كه موضوعي جنجال‌برانگيز دارد؛ هم نقد مدرنيته و هم نقد سنّت، امري كه كمتر شايد در نوشته‌اي واحد مورد توجه قرار گرفته باشد.
۱۵۷۷ دانلود
۸۶. صبوريِ مثال‌زدني مادرانيادداشت مختصري در هشت پاراگراف كه به مناسبت روز زن توليد شده است.
۱۴۸۸ دانلود
۸۷. زنان شوهربسندهيادداشتي مختصر و اپيزوديك، در سه نما ترسيم شده است. بيانگر سه نحوه از عدم اقناع زنان در جامعه ما، عدم كفايت و بسندگي به شوهر.
۱۳۶۸ دانلود
۸۸. أخبار في حقوق الرجالنوشته مختصري شامل ۵۱ حديث، همراه با ترجمه و ارزيابي سندي نقل شده از نرم‌افزار نورالدرايه.
۱۳۶۸ دانلود
۸۹. طراحي و اجراي سامانه هم‌زمان‌ساز ساعت‌هاحاوي: شناسنامه طرح، توجيه طرح، چكيده طرح، معرفي طرح، نظر كارشناس. مبتني بر تكميل كاربرگ ويژه تعريف طرح پروژه در مؤسسه.
۱۳۵۷ دانلود
۹۰. طراحي و اجراي نمادهاي نجومي در سطح شهرحاوي: شناسنامه طرح، توجيه طرح، چكيده طرح، معرفي طرح، نظر كارشناس. مبتني بر تكميل كاربرگ ويژه تعريف طرح پروژه در مؤسسه.
۱۳۹۱ دانلود
۹۱. رهيده؛ يادداشت‌هاي پراكنده يك مُطلّقتعداد ۷۵ پست از وبلاگ «شايد سخن حق» را برگزيدم. مواردي كه در قالب روايت موردي و بررسي يك كيس اختلاف خانوادگي بوده است. اختلافي كه منجر به طلاق شده. اين پست‌هاي وبلاگي در فرمت يك كتاب صفحه‌بندي شده است.
۸۶۳ دانلود
۹۲. پوشش نماد استدر ۹ پاراگراف، مشكلي كه پوشش زنان ما در نظام اسلامي دارد تحليل شده است، با شيوه‌‌اي روايي و استفاده از يك تعليق طولاني‌مدت كه در دو پاراگراف آخر باز مي‌شود.
۱۳۷۲ دانلود
۹۳. پاسخ به پرسش‌هاي اساسي تعريف مؤسسهدر پاسخ به هشت سؤال مطروحه، پنج پاسخ ارائه شده است. آن‌چه به رنگ قرمز ديده مي‌شود پاسخ‌هاي بنده به پرسش‌هاي دكتر است.
۶۴۲ دانلود
۹۴. يادداشتي در پاسخ به آن‌كه «روح» را با «كتاب» نفي كردبه صورت ستوني نگاشته شده است، مناسب ارسال از طريق ايميل. ادبيات آن هم اندكي - شايد هم بيشتر از اندكي - متفاوت با نگارش‌هاي مرسوم. عبارت‌ها عاميانه‌تر شايد به نظر برسند و البته بسيار صريح و رك. مستقيم رفته به سراغ حاقّ مطلب و معلوم نيست چقدر توانسته از عهده بيان برآيد.
۱۳۹۹ دانلود
۹۵. نامساوي زن - مادريادداشت مختصري در قالب هفت پاراگراف، توصيفگر شرايطي كه نظام سرمايه‌داري براي جامعه اسلامي ايران ايجاد نموده است. تغييري در سبك زندگي كه با تفكيك عنوان «مادر» از «زن» روي داده و مخاطراتي را متوجه فرهنگ ساخته است.
۱۲۷۱ دانلود
۹۶. نامه‌اي تشكرآميز براي نيروي هوايي ارتشدر پس مطالعه كتاب «پاكباز عرصه عشق» نامه‌اي چنين براي ابراز تشكر نوشته شده.
۷۷۷ دانلود
۹۷. نامه‌اي طلبه‌وار براي اقوامنامه‌اي با سه پاراگراف كه براي پسردايي نوشته شده است.
۶۸۲ دانلود
۹۸. خلاصه مطالب مطروحه در جلسه كارشناسيبه مانند صورت‌جلسه به شكلي تيتروار مطالب گفته شده از سوي كارشناسان حاضر در جلسه را تجميع نموده است.
۱۳۴۸ دانلود
۹۹. دونگ‌يي؛ وجدان بشريّتدر شش پاراگراف، بسيار خلاصه و كوتاه، يادداشتي‌ست كه دليل استقبال بي‌حدّ و اندازه مردم از اين سريال كره‌اي را بيان مي‌نمايد و در نهايت يك نتيجه‌گيري اخلاقي از آن مي‌گيرد.
۱۴۳۳ دانلود
۱۰۰. اتوبيوگرافي آزمون دوره تربيت محققدو صفحه متن «زندگي‌نامه خودنوشت» است كه به امر استاد روش تحقيق نگارش يافت.
۷۰۳ دانلود
۱۰۱. درسنامه آموزشي اصطلاح‌نامهشامل: اطلاعات و دسترسي به اطلاعات (تنوّع حامل‌ها و روش‌هاي دسترسي)، نيازسنجي براي طبقه‌بندي اطلاعات (آدرس‌دهي، تأثير نياز در طبقه‌بندي، مخاطبين، مطلوبيت‌ها)، شيوه‌هاي طبقه‌بندي اطلاعات (نمايه، خطي، موضوع، كليدواژه، برچسب، مدخل، اصطلاح‌نامه) و تفاوت طبقه‌بندي و ارجاع در سند كتبي و سند رقومي (تفاوت در توليد و ارائه).
۱۳۶۶ دانلود
۱۰۲. هشدار آسيب‌هاي سياسي و اقتصادي اينترنتنامه‌اي خطي كه براي رئيس مجلس شوراي اسلامي نوشته شده و در آن دو آسيب سياسي و اقتصادي شبكه جهاني اينترنت تشريح شده است. يك نسخه از نامه نيز براي دفتر رهبري رونوشت گشته كه در طليعه آن مختصري توضيح نسبت به فحواي نامه قرار دارد.
۷۵۷ دانلود
۱۰۳. پيشنهادي متوهّمانه براي خلاصي از سلطه ارزنامه‌اي است دست‌نوشته كه به سبكي علمايي و دو ستونه و به رسم نوشته‌هاي قديمي نگارش يافته، به توهّم اين‌كه اين سبك نگارش، فرمي‌ست كه بيشتر با محتوا سنخيّت دارد. محتوي پيشنهادي براي محدود كردن بازار ارز در كشور و حذف فيزيكي آن از معاملات صرّافي‌ها و بانك‌ها. جايگزيني ارز با برات يا سندي كه حاكي از آن باشد و نه خود آن.
۸۲۱ دانلود
۱۰۴. راه‌خواهي از پرسمان دانشجويي مقابل شبهه آكادميپرسشي است درباره صحّت نظريات دفتر فرهنگستان علوم اسلامي كه در فرم مخصوص پرسمان ديني مربوط به معاونت فرهنگي مركز مديريت حوزه نگارش يافته و به نشاني آنان ارسال شده است.
۸۲۶ دانلود
۱۰۵. راه‌خواهي از استاد مصباح مقابل شبهه آكادمينامه‌اي مختصر و كوتاه در معرفي اجمالي از انديشه رايج در دفتر فرهنگستان علوم اسلامي و تقاضاي راهنمايي از استاد مصباح است كه با دست نوشته شده و به دست ايشان داده شده است، در همان تاريخِ يادشده.
۷۵۳ دانلود
۱۰۶. نامه انتقادي به مجري راديوي فارسي- مسيحي موناكونامه‌اي دست‌نوشته براي يك كشيش مسيحي كه در راديو موناكو هر شب حاضر مي‌شد و به زبان فارسي مردم را به ترك اسلام و الحاق به مسيحيّت تشويق مي‌كرد.
۷۷۹ دانلود
۱۰۷. نامه تشكر از مجله دانشمند و ارائه ترجمه‌اي جديدنامه‌اي تشكّرآميز براي مجله دانشمند است كه چند مقاله ترجمه‌شده از زبان انگليسي ضميمه آن شد. هدف هم ابراز محبّت به نشريه مذكور بوده و هم تقديم مطالبي كه اگر صلاح ديده شود منتشر گردد.
۷۰۸ دانلود
۱۰۸. مصاحبه با طلبه‌بلاگ درباره حضور طلاّب در اينترنتپرسش‌هايي را ايميل كردند و پاسخ آن‌ها را كه دادم تبديل شده است به اين مصاحبه اينترنتي. در دو سايت منتشر شده است كه دومي از اولي نقل قول كرده.
۱۳۹۱ دانلود
۱۰۹. نمايش فارسي و انگليسي تمامي قلم‌هاي در اختيارفهرستي سه ستونه شامل نام قلم و دو نمونه از آن؛ يكي به فارسي و ديگري انگليسي.
۱۵۰۰ دانلود
۱۱۰. شاخ و برگ‌هاي اصلي درخت خاندان موشَّحنموداري است كه با نرم‌افزار Ms Word طراحي شده است و از «سيدابراهيم» آغاز شده و تا جايي‌كه اطلاعات بنده بوده گسترش يافته. «سيدابراهيم» جدّ دوم بنده است.
۱۵۴۳ دانلود
۱۱۱. پيشنهاد موضوعات جمع‌آوري تصاوير براي پورتالنسبت به دو دسته از تصاوير اعلام نياز شده است؛ مواردي براي در اختيار گرافيست‌ها قرار دادن و مواردي آماده در پورتال، براي انتشاردهندگان متن‌ها و اطلاعات سايت‌هاي وابسته.
۱۴۶۷ دانلود
۱۱۲. توضيح دلايل عدم امكان همكاري در پروژه تحقيقاتيمتن نامه‌اي است كه براي توجيه عدم امكان همكاري با مركز نوشته و تقديم مدير آن نموده‌ام. در متن چند متخصص ديگر براي اين كار معرفي شده‌اند.
۱۵۱۵ دانلود
۱۱۳. طرح كمد شيشه‌اي نگهداري اسناد شخصينقشه كامل يك كمد با ارتفاعي يك‌متري و پهنايي حدود يك‌ و نيم متر، براي نگهداري اَسناد شخصي و تمامي توليدات پژوهشي فردي. هفت ستون دارد و سي طبقه كه قابل جابه‌جايي و قرار گرفتن در هر ارتفاعي مي‌باشند. متناسب براي نگهداري برگه‌‌ها و جزوات در سايز A۴. درها به صورت شيشه‌اي طراحي شده است.
۱۵۴۲ دانلود
۱۱۴. خلاصه مباحثه فلسفه؛ از پيدايش تا نظام ولايتخلاصه چهارده جلسه از مباحثه فلسفه به تفكيك جلسات استخراج شده است. اين خلاصه‌ها به صورت سلسله‌مراتبي و با طبقه‌بندي ارائه گشته است. سعي شده تمام بحث داخل جلسه در چند عنوان ساده بيان گردد.
۱۶۷۸ دانلود
۱۱۵. آزمون توانايي‌سنجي پايان‌دوره مقدماتي نمايه‌سازيپنج سؤال تشريحي است كه براي امتحان پايان دوره طراحي شده است. دوره آموزش تقطيع و نمايه‌زني ده روزه در مشهد مقدّس.
۱۵۰۷ دانلود
۱۱۶. سرفصل‌هاي آموزشي مقدماتي نمايه‌سازيعناوين آموزشي و سيلابس‌هاي درسي است براي پنج جلسه آموزش يك‌ساعته. سرفصل‌هاي اصلي چنين است: خاستگاه اطلاعات، ظرف اطلاعات، دسترسي به اطلاعات، مقوله‌ها، هدف، تأثير نياز در شيوه طبقه‌بندي، توقعات ما از طبقه‌بندي، نظام جامع موضوعات، تعريف نمايه، سنخ نمايه، انواع نمايه، تبديل نمايه‌ها به اصطلاح‌نامه، چگونگي دستيابي به اصطلاح‌نامه، تفاوت اصطلاح‌نامه با عنوان موضوعي، تفاوت اصطلاح‌نامه علم با اصطلاح‌نامه محتوايي.
۱۵۴۳ دانلود
۱۱۷. جمع‌بندي اشكالات بحث فلسفه نظام ولايتجزوه در دو بخش دسته‌بندي شده است؛ اشكالات و اصلاحيه‌هاي پيشنهادي. هشت اشكال در بخش اول ذكر شده است كه در زيرفصل‌هاي آن به صورت خلاصه و فهرست‌وار تبيين اشكال، پاسخ‌هاي احتمالي و اشكالات به پاسخ‌ها بيان گرديده. در بخش دوم نيز دو اصلاحيه اصلي بيان شده و توضيح آن به صورت زيرعناوين خلاصه‌اي تبيين گشته است.
۱۴۲۸ دانلود
۱۱۸. خلاصه بحث ارزيابي مباني اصول فقه احكام حكومتيچهارده جلسه دو نفره است. در هر جلسه بحث مطرح شده از سوي مستشكل در يك عبارت مختصر ذكر شده و پاسخ ارائه شده از سوي استاد نيز مختصر بيان گرديده است.
۱۴۲۷ دانلود
۱۱۹. دادخواست مفقود شدن صندلي مستعملنامه‌اي دست‌نويس است درباره سفته‌هايي كه در مقابل اموال تحويل شده به نيروهاي فني از آن‌ها گرفته شده و ايجاد دردسر كرده است.
۵۵۳ دانلود
۱۲۰. عذر از ادامه همكاري و پيشنهاد مدير فنيدست‌نوشته مختصري است كه نه تنها عذر از پذيرش مديريت فني دفتر است كه پس از يك نقد، پيشنهادي را هم به همراه دارد. نقد اين است: نمي‌توان مدير فني و مدير سايتي پيدا كرد كه متخصص در مسائل زنان باشد!
۷۰۷ دانلود
۱۲۱. انتقاد مدير امور عمومي به مكانيزم پيشنهاديمتن اين است: «متأسفانه عدم اطلاع آقاي موشح از ضوابط و تعهدات سازمان و همچنين ايده‌هاي ايشان در فضايي خارج از كره زمين باعث شده است چنين نظراتي را ارائه نمايند همانطور كه جنابعالي مستحضريد اين مركز داراي شوراي طرح و برنامه و شوراي نيروي انساني و شوراي اجرايي مي‌باشد و فكر مي‌كنم در اعضاء شوراهاي مذكور حداقل عقل و حداقل دين را قبول داشته باشيم و همانطور كه مستحضريد جهت حل مشكل پرسنل پس از بررسيهاي مختلف توانستيم مصوبات را عملي سازيم لذا پيشنهاد مي‌نمايم يا كليه موارد از طريق جنابعالي ارسال گردد و يا اينكه ترتيبي اتخاذ نماييد تا آقاي موشح به عنوان مدافع بيت‌المال و حقوق پرسنل جايگزين شوراهاي طرح و برنامه و شوراي نيروي انساني گردد. در پايان متذكر مي‌شود در شأن يك روحاني نيست كه مديران ارشد اين مركز را مورد ناسزا قرار دهد. ضمناً از لحاظ چارت سازماني ايشان مسئول مي‌باشد نه مدير لطفاً متذكر شويد در مكاتبات عنوان مدير فني را مرقوم نفرمايند. مدير امور عمومي مركز. رونوشت: رياست محترم مركز جهت استحضار، قائم مقام محترم مركز جهت استحضار، [مسئول اداري] درج در پرونده ايشان».
۸۴۵ دانلود
۱۲۲. استعفاي فانتزي براي پايان دادن به همكارييك صفحه گل و طرح‌دار، براي استعفاء از ادامه همكاري با مركز به عنوان مسئول فني.
۸۰۶ دانلود
۱۲۳. نمونه‌اي از درخواست صدور حكم براي نيروهاي فنيسمتي براي فردي در نظر گرفته شده و از مدير مافوق درخواست گرديده براي او حكم مسئوليت ثبت كند. مسئوليت‌هايي كه متوجه اين فرد خواهد بود نيز در ۱۲ بند ذكر شده است.
۸۵۱ دانلود
۱۲۴. نمونه‌اي از اعلام مصوّبه‌هاي شوراي سخت‌افزار به واحد مربوطهساختاري استاندارد ايجاد شده براي اعلام مصوّبات شورا به هر كدام از ادرات و معاونت‌ها.
۸۱۱ دانلود
۱۲۵. نمونه‌اي از روش اعلام مصوّبات جلسات شوراي سخت‌افزاراعلام مصوّبات شورا براي شركت‌كنندگان و اعضاي شوراست. عدد ۴ در ابتداي كد هر مصوبه دلالت بر شماره جلسه مورد نظر دارد. رقم بعد هم ترتيب مصوّبات در شوراست.
۷۲۷ دانلود
۱۲۶. نمونه‌اي از دستور جلسه شوراي سخت‌افزاردعوت‌نامه براي اعضاي شورا كه در ساعت مورد نظر حاضر شوند، ضمن اين‌كه موضوعات مورد بحث را نيز اطلاع داده و تذكراتي نيز با خود دارد.
۷۹۵ دانلود
۱۲۷. اخطار براي عدم استفاده نيروي فني در خارج از مركزيك نامه با موضوع اخطار به دليل به‌كارگيري نيروي انساني مركز در خارج از آن و براي مؤسسه‌اي ديگر.
۸۵۲ دانلود
۱۲۸. روش تهيه يك غذاي جديد به نام كلوچه تخم‌مرغشامل: مواد لازم، معرفي غذا و روش تهيه. به همراه تصاويري كاملاً واقعي از مراحل تهيه.
۱۶۵۴ دانلود
۱۲۹. مصاحبه با نشريه داخلي افقنوزده پرسش است كه از سوي مصاحبه‌كننده پرسيده شده به همراه پاسخ مدير فن‌آوري اطلاعات مركز.
۱۴۵۶ دانلود
۱۳۰. پاسخ به پرسش روابط عمومي از مدير فن‌آوري اطلاعات مركزيك پرسش است و تمام نوشته در پاسخ به آن، گزارشي از فعاليت‌هاي انجام شده در اداره فني مركز.
۱۵۹۴ دانلود
۱۳۱. تطبيق فهرست «حلقات شهيد صدر» - حلقه اولپس از مقدمه، روش پژوهش توضيح داده شده است. يك راهنمايي براي ترسيم جدول اصول و سپس فهرست حلقه اول شهيد صدر(ره) و در نهايت خلاصه متن كتاب كه ترجمه به فارسي شده و جايگاه تطبيقي آن بيان شده است.
۱۵۲۴ دانلود
۱۳۲. اصلاح طبقه‌بندي موضوعات كتاب‌ها در نرم‌افزار گنجينه2اصلاحات و تغييراتي است پيشنهادي در طبقه‌بندي موضوعات نرم‌افزار گنجينه كه در هشت عنوان اصلي و سرشاخه: ديني، فرهنگي و اجتماعي، مناسبت‌ها، سياسي، اقتصادي، حقوقي، تاريخي و كتابشناسي، نظم يافته است.
۱۳۹۲ دانلود
۱۳۳. گزارش مالي انحلال شركت پَرساحكم انحلال شركت است كه در ده بند نظم يافته است.
۲۳۴۳ دانلود
۱۳۴. رده‌بندي‌هاي پيشنهادي براي نرم‌افزار كتابخانه ديجيتالدوازده نوع رده‌بندي براي كتابخانه ديجيتالي پيشنهاد شده است، به عنوان نمونه‌اي از آن‌چه مي‌تواند واقع شود.
۱۵۷۹ دانلود
۱۳۵. نمونه‌اي از ساخت‌يافتگي كتاب صدميدانتطبيق بخشي از عبارات كتاب صدميدان، شاهكار ساخت‌يافتگي انديشه پيرهرات است، بر اندازه‌هايي كه مناسب نرم‌افزارنويسي و ابزارسازي باشد.
۱۳۸۰ دانلود
۱۳۶. فهرست كتاب صدميدانفهرست عناوين صد ميداني كه پيرهرات براي سلوك در نظر آورده است.
۱۴۰۱ دانلود
۱۳۷. بخشي از كتاب صدميدانگزيده‌اي از كتاب صدميدان است، فارسي‌نوشته‌اي كه تصوير منازل‌السائرين خواجه عبدالله انصاري است، معروف به پيرهرات.
۱۳۷۵ دانلود
۱۳۸. تگ‌هاي پيشنهادي جايگزين براي ساماندهي قالب‌هاپس از بيان پنج نكته در ابتداي سند، پانزده نوع تگ بلوكي و نوزده نوع تك آزاد با فرمت پيشنهادي فهرست شده‌اند.
۱۴۵۵ دانلود
۱۳۹. كاركردهاي وبلاگ در تبليغ دينيشش سرفصل اصلي دارد: معرفي وبلاگ، علّت استقبال از وبلاگ، وبلاگ ِ رسانه، شبكه‌هاي اجتماعي، سير تحوّلات سايبر و كاركردهاي تبليغي فضاي سايبر. در نهايت هم بعد از شرح الگوي پيشنهادي براي تبليغ گروهي در اينترنت ۲۵ پيشنهاد ارائه شده است.
۲۲۷۶ دانلود
۱۴۰. آخرين جلسه براي نهايي‌سازي سايت مركزخواسته‌هاي نهايي كارفرما در قالب هفت بند ذكر شده است. صورت جلسه نهايي‌سازي طراحي سايت مركز است كه بنده به دليل اهميت شخصاً تنظيم كردم.
۱۵۳۴ دانلود
۱۴۱. طرح راه‌اندازي غرفه وبلاگ‌نويسيتحليلي از رشد فن‌آوري و پيدايش اينترنت و آثار آن تحت عنوان «پيش‌فرض» ارائه شده است. سپس تحت عنوان «محل نزاع» تحليلي از وبلاگ و دلايل رشد بي حدّ و مرز آن بيان شده است. پس از بيان «ضرورت» دو فصل با عناوين «راه‌كار اول» و «راه‌كار دوم» پيشنهادات نگارنده را تقديم مي‌كنند. «در نهايت» عنوان آخرين بخش از طرح است كه توجه خواننده را به سرعت عمل لحاظ شده در تنظيم طرح جلب مي‌نمايد كه دور از شأن چنين طرح‌هاي مهمي است و از اين بابت پوزش مي‌خواهد.
۱۴۶۳ دانلود
۱۴۲. تزاروس وبلاگ پارسي‌بلاگ طراحي شده در فرهنگ عموميبيش از ۸۵۰ عنوان و مدخل كه به صورت طبقه‌بندي شده (درختي) در ذيل ۱۹ موضوع اصلي نظم يافته‌اند. موضوعات اصلي عبارتند از: جامعه، علوم، كودك و نوجوان، مناطق جغرافيايي، خريد و فروش، تجارت، اخبار، بهداشت، كامپيوتر، ورزش، تفريح، بازي، خانه، هنر، مذهب، انقلاب اسلامي ايران، تاريخ ايران، ادبيات، اخلاق و عرفان.
۱۴۶۶ دانلود

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN