به نام خدا

انقلاب در ساختارها

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۲
مطلب مختصري است كه با مثال يك ساعت شني آغاز مي‌شود. ساعت شني را پشت و رو مي‌كنند و روي ويبره قرار مي‌دهند. در طول زمان دوباره به وضعيت پيش از سر و ته شدن باز مي‌گردد؛ دانه‌هاي درشت بالا مي‌آيند و قدرت را در دست مي‌گيرند.
ابتدا آسيب‌شناسي انقلاب است؛ هر انقلابي. اين‌كه چطور مدتي پس از انقلاب، دوباره همان مكانيزم پيش از انقلاب عمل كرده و آدم‌هاي فاسد را بالا مي‌آورد و مستضعفين را به استضعاف قبلي باز مي‌گرداند. اين مطلب با مثال توضيح داده شده است. در نهايت راهبردي طرح مي‌گردد كه هر چقدر ساعت شني انقلاب روي وبيره بماند، هرگز دانه‌هاي درشت بالا نمي‌آيند. نه به صورت مكانيكي، بلكه خودجوش و بدون دخالت هيچ عامل خارجي؛ زيرا برايشان صرف نمي‌كند بالا بيايند!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۰ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:
مشاهدهسه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1282با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN