به نام خدا

پيشنهادات نرم‌افزار و وب‌سايت هادي

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: پژوهشكده باقرالعلوم(ع) وابسته به سازمان تبليعات
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۸۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
يك نامه مختصر كه اجمالاً شرح فني توليد سه نرم‌افزار؛ ورود اطلاعات، نسخه اينترنتي و نسخه CD را تبيين مي‌نمايد. در نهايت نيز كارفرما را متوجه پروژه مهم‌تري كرده است.
قبلاً نرم‌افزار هادي را ديده بودم، خيلي سال قبل‌ترها. حالا دوستان قصد داشتند نسخه جديدتر و كامل‌تري از آن توليد كنند. بنده در ابتدا پيشنهاد كامل‌تري ارائه كردم و در نهايت در حدّ تغيير مقياس عمل نمودم. پيشنهاد اول در حدّ توسعه فني به استفاده از اكتيوايكس محدود مي‌شد. دقيقاً همان ايده‌اي كه براي نرم‌افزار پُرسانه دفتر مطالعات گفته بودم. ايده اصلي هم متعلق به مهندس فخري بود كه در چند نرم‌افزار به كار گرفته و ثمرات خوبي هم داشت و نكات مثبت فراواني. امّا در نهايت عرض شده است كه اين‌ها كفايت از امر مديريت تبليغ نمي‌كند و طرحي را پيشنهاد كردم كه دفتر تبليغات دنبالش بود و پيشنهاد پايلوت را از بنده خواسته بودند و چيزكي نوشته بودم برايشان. سه سامانه كه به يكديگر پيوند خورده و در نهايت سه امكان اتصال هوشمند پديد آورند. خصوصاً با طرح «شهرهاي ايران» كه در پژوهشكده پي‌گيري مي‌شد مي‌توانست چفت و جور باشد!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۵۹ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN