به نام خدا

پيشنهاد اصلاح عناوين اصلي سايت مجمع - نگارش پنجم

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مجمع جهاني اهل بيت (ع)
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۷
تمام عناوين سايت در هشت محل جانمايي شده‌اند، منوهايي كه در قسمت‌هاي مختلف صفحه اصلي قرار گرفته و كاربر را به بخش مورد نظر هدايت مي‌كند؛ چسبيده به سقف (منتهي‌اليه بالاي صفحه)، بالا راست، بالا وسط، بالا چپ، كناره راست، كناره چپ، وسط و پايين.
در گام اول تمامي محتواي قابل ارائه در سايت را احصاء نمودم و در اين مرحله محل هر محتوا يا عنوان آن در صفحه اصلي را مشخص كرده‌ام. بنابراين آن‌چه در اين نوشته ديده مي‌شود در حقيقت محل قرارگيري هر اطلاع است در سايت. اين‌كه كاربر به محض ورود به صفحه اول سايت چه چيزهايي را در كجا خواهد ديد و چه منوهايي چه نوع دسترسي‌هايي را بر چه اساسي ايجاد مي‌نمايند.
در نهايت بر اساس همين الگو، نمودارها و تصاوير شماتيكي از صفحه اول سايت ايجاد كردم. پس از بررسي‌هاي مختلف و جلسات مشترك، اين جانمايي را نهايي كرديم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۸۸ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN