به نام خدا

آناليز طرح پيشنهادي سايت كتابخانه ديجيتال سفير

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: پژوهشكده باقرالعلوم(ع) وابسته به سازمان تبليعات
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۷
محصول جلسات كارشناسي طراحي سايت به نوشته‌اي منجر شد كه در حاشيه اين نوشته، نظرات اصلاحي ذكر شده است. بخش‌هاي قرمز رنگ اصلاحيه‌هاي پيشنهادي طرح است.
از چند سال قبل‌تر با كتابخانه ديجيتالي امام علي(ع) آشنا بودم. مجموعه‌اي كه يكي از نهادهاي وابسته به - به نظرم- شوراي نگهبان جمع‌آوري كرده و در اختيار مؤسسات و مراكز ديگر مي‌گذاشت. در اينترنت گشته بودند و هر چه كتاب و نشريه و مقاله تمام‌متن (Fulltext) يافته ذخيره و طبقه‌بندي نموده، حجم زيادي پيدا كرده، قابل انتقال حتي با DVD هم نبود! طبقه‌بندي ساده‌اي هم كرده بودند؛ فهرست‌هايي كه دسترسي به متن‌ها را آسان كند. همه جور فرمتي هم در آن بود، از Word و PDF‌ گرفته تا HTML. يادم هست با معاون اطلاع‌رساني مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما يك ديسك سخت برداشتيم و برديم تهران، براي‌مان تمامش را كپي كردند يك‌بار.
اين دوستان پژوهشكده هم گرفته بودند و قصد داشتند مقداري را متناسب با نياز مبلّغين گزينش نموده، با دقت بيشتري موضوع‌بندي نمايند و بر روي اينترنت و CD ارائه كنند. جلساتي برگزار شد و طرح حاضر را نوشتند. بنده نيز نظرات خود را لابه‌لاي متن افزودم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۸۹ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
دستت درد نكنه سيديكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
دستت درد نكنه سيديكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1295با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1295نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN