به نام خدا

ترجمه بخشي از كتاب آيات‌الاحكام استرآبادي

نوع نوشته: ترجمه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۳
ترجمه چند صفحه از تفسير فقهي «استرآبادي» است. از صفحه ۲۷ كتاب كه احكام وضو را بيان مي‌فرمايند. هر پاراگراف متن عربي كه ذكر شده، ذيل آن به فارسي روان ترجمه آمده است.
نمي‌دانم چطور شد كه بنده را براي ياري صدا كرد، بنده خدايي كه در يكي از مدارس حوزه علميه تحصيل مي‌نمود. ايميلي ارسال كرده كه دور از مركزم و اين بخش از آيات‌الاحكام استرآبادي را نمي‌فهمم. ظاهراً مدتي در جامعةالزهرا(س) تحصيل كرده و به دلايل خانوادگي ناگزير شده به شهر خود بازگردد و تحصيل را به تنهايي ادامه دهد.
متن را كه فرستاد، چندان پيچيده نبود. به سرعت، هر چه از متن فهميدم ذيل آن نوشتم و براي ايشان پس فرستادم. بعدها هم بخشي از حلقه ثالث شهيد صدر(ره) را تبيين خواست كه آن نيز تقديم‌شان شد. إن‌شاءالله مفيد بوده باشد و به تحصيل‌شان كمك شده، اجرش با خدا.
اگر نارواني در متن مشاهده شد، بگذاريد به حساب سرعت در ترجمه و كم‌دقتي بنده. امّا تلاش شده نارسايي در آن نباشد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۰۹ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN