به نام خدا

طرح سايت مجمع جهاني اهل بيت(ع)

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مجمع جهاني اهل بيت (ع)
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۵
پس از پيشگفتار و معرفي سايت، روش توليد طرح بيان شده و عناوين پيشنهادي سايت توضيح داده شده است. در نهايت نيز نماي سايت به تفصيل طراحي شده و به نمايش درآمده.
از آخرين تماس و ديدار با دوستان مجمع يك‌سال گذشته بود كه تماس جديدي برقرار شد. ابتدا گمان كردم بالاخره نقدي كه بر طرح سايت داشتم به جايي رسيده كه وقتي رفتم، ديدم ديگري از دوستان، جاي قبلي نشسته و تيمي از طلاّب، اين‌بار از مدرسه معصوميه(س) كار را به دست گرفته‌اند. واي كه چه خبر بود. شگفتي زماني بالا گرفت كه تيم پارسالي، علي‌رغم تذكري كه بنده در نقادي دادم، طرح خود را به انجام رسانده و سايت اجرا شده است. نشد امّا سايت رسمي شود و اين دوست جديد آمده، همگي دور بريزد و طرحي نو در اندازد. مطالباتش را گفت، حتي اسم سايت را هم برگزيده بود. لوگوي بالاي سايت و دايره‌هاي راست و چپ را به سبك ياهوي قديم بسته و در كاغذ كشيده و آن چنان مي‌خواست. همان‌چه به پارسالي‌ها گفتم براي امسالي‌ها تكرار و در نهايت از آن‌ها اصرار. گفتم جلسات كارشناسي بگيريد، نظرات جمع شود، سايت‌هاي درخشان قبلي آسيب‌شناسي گردد و در نهايت پس از مستندسازي به طرحي نو برسيم. چنين طرحي متقن است و ماندني، نه سليقه‌اي كه با هر تغييري تغيير يابد و به هر رفت و آمدي واژگون شود. امّا نشد كه نشد. گفتند اين را مي‌خواهيم و بنده تسليم شدم، بلكه كار خوبي باشد. خواسته‌هاي حداقلي را گرفتم و به چند ايده، حداكثري ساختم و اين طرح نوشته شد. آن‌قدر هم ريز شدم، تا كوچك‌ترين عناوين كه جاي خالي نمانده باشد. طرح را دادم و خواستند كه بمانم براي اجرا. عرض كردم كه كارم تمام است و بيش از اين در حوزه اختيارم نيست. ياعلي گفتم و مدتي است بي‌اطلاعم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۶۵۰ بار
نظر شما را مي‌خوانم. با نوشتن اشتباهات و ايراداتي كه به چشم‌تان آمده، ياري‌ام كنيد:
عنوانسه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN