به نام خدا

روش‌هاي جمع‌آوري اطلاعات

نوع نوشته: ترجمه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۸۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
بخشي از متن يك كتاب است در روش جمع‌آوري و طبقه‌بندي اطلاعات آرشيوي. در اين بخش از متن، فعاليت‌هاي غيرآشكار در جمع‌آوري اطلاعات مورد بحث قرار گرفته است.
آخر خودم هم نفهميدم كه موضوع چيست. متن را خودم ترجمه كردم و خيلي هم با دقت و محتوا را هم فهميدم. ولي اين‌كه اين‌ها چطور با هم پيوند مي‌خورند؛ بحث از طبقه‌بندي اطلاعات و اَسناد با صحبت از جاسوسي و كش رفتن داده‌ها. اين‌كه دوربين مداربسته نصب كني و اطلاعات جمع نمايي، فكر كن اين بحث ملحق شود به يكي از زيرگرايش‌هاي كتابداري و آرشيو ديجيتال! كاش اصل كتاب بود و مي‌دانستم كه چه مي خواسته بگويد. زندگينامه نويسي و تاريخ نگاري و خيلي چيزها را به هم آميخته و همه را سعي كرده طبقه‌بندي كند و روش‌ها را در هر كدام توصيف نمايد. آخرين بخش هم كه به امكانات و تجهيزات مدرن جمع‌آوري اطلاعات غير آشكار پرداخته است. باز هم سفارشي است و دوستي براي دانشگاه مي‌خواست كه نمره از استاد بگيرد. فكر كنم گرفته باشد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۳۵ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN