به نام خدا

آموزش و انديشه فلسفي

نوع نوشته: ترجمه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۸۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
ترجمه چند صفحه از متن كتاب «آموزش و انديشه فلسفي» نوشته «كينگزلي پرايز» است. بيشتر ديدگاه‌هاي شخصي به نام «لاك» درباره آموزش نجيب‌زادگان و تفاوت آن با آموزش اقشار معمولي جامعه و نقش اخلاق در آن را بيان داشته است.
مثل همه ترجمه‌هايي كه در سال‌هاي اخير داشته‌ام، سفارشي بود از يك دوست كه براي بستگانش مي‌خواست كه به استاد دانشگاهش مديون بود اين ترجمه را، در مقابل نمره‌اي كه كسب مدرك كارشناسي‌اش را تسهيل نمايد. بهانه نياوردم چون هميشه و قبول كرده و مشغول شدم. امّا به نيمه كه رسيد ديدم فرصت نمي‌شود، عرض كردم يا مدتي معطل مي‌شوي يا بگير و باقي به ديگري واگذار. گرفت و رفت. همين‌قدرش بر من بود!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۶۶ بار
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN