به نام خدا

گزارش روند بحث اصالت ربط

نوع نوشته: گزارش پروژه
براي: دفتر فرهنگستان علوم اسلامي
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۹۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۶
تمام مباحث اصالت ربط در قالب ۴۵ عنوان اصلي دسته‌بندي شده است. بر اساس ۱۳۱ جزوه‌اي كه فلسفه‌اي نوبنياد را با عنوان «اصالت ربط» شرح كرده است.
بر اساس سفارشي كه مربوط به طراحي و تبيين «رياضيات اختيار» بود، قرار بر اين شد تا تمام مبناي اصالت ربط را خلاصه كنم. اين نخستين تحوّلي است كه استاد حسيني الهاشمي (ره) در فلسفه ايجاد كرده، از سال ۱۳۶۲. هدف اين بود كه براي تحوّل در علم اقتصاد و اتصال آن به علم فقه و اصول فقه فلسفه جديدي طراحي شود كه بتواند نياز به هماهنگ‌سازي اين چند علم را برطرف نمايد. من اين ۱۳۱ جزوه را در اختيار داشتم و مفصل مطالعه كرده و ابتدا هر جزوه را مستقلاً فهرست زدم، فهرستي جديد و متفاوت با آن‌چه در خود جزوه موجود بود. خود جزوات هم در حقيقت پياده شده نوارهاي بحث بودند. فهرست را چند بار بررسي و طبقه‌بندي كردم تا به اين طبقه‌بندي نهايي رسيدم. به صورت نمودار هم ترسيم شده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۳۲۳ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
خوبچهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1310با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN