به نام خدا

نمودار منشور نهضت به سوي بهار

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
متن با يك خطبه آغاز مي‌شود. سپس مقدمه ذكر شده و به اصول، آرمان‌ها و اهداف مي‌پردازد؛ دوازده مورد. در نهايت نيز يك خاتمه دارد. اين دسته‌بندي‌شده تمام مانيفستي‌ست كه با عنوان منشور، توسط آقايان احمدي‌نژاد و مشايي و بقايي ارائه شده است.
گاهي انحراف و فساد خيلي آشكار است، هم مردم مي‌بينند و مي‌فهمند و هم خود فرد مطلع است. اما هميشه اين‌طور نيست. گاهي انحراف خيلي خزنده است؛ مورچه سياهي مي‌شود روي سنگي سياه در شبي تاريك! آن‌قدر خفي كه حتي خود فرد هم شايد متوجه نباشد كه چه مي‌كند و چه مي‌گويد!
اين از آن دست انحرافات است. خيلي ناراحت شدم. من به احمدي‌نژاد رأي دادم. زيرا شعارهاي خوبي مي‌داد. شعارهاي اول انقلاب را. تا زماني‌كه كاپشن مي‌پوشيد. اما از وقتي كت و شلوار به تن كرد، مي‌گويند مشايي روي او اثر گذاشت، عوض شد. هم گفتارش و هم رفتارش. خيلي خزنده تغيير كرد و بد شد. خيلي بد شد. دوست نداشتم به چنين پاياني برسد. اي كاش دوستان ما در حوزه به جاي اين‌كه با طرد كردن او، به دام نفاق بيافكنند، با ماندن در كنارش، هدايت و راهنمايي مي‌كردند. اما شد آن‌چه شد و رفت مسيري را كه رفت.
اين بيانيه مملوّ از مطالب منحرف است. وقتي خبردار شدم از نشرش، فوري رفتم و گرفتم و خواندم. به صورت نمودار در آوردم تا بتوانم انحراف آن را نشان دهم. تا ببينيم چطور به صورتي پنهان در حال بيان انديشه‌هاي باطلي‌ست. نقد آن را در وبلاگ نوشته‌ام، در اين آدرس: http://rastan.parsiblog.com/posts/۹۲۳
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۶۳ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:
مطلبجمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹
مطلبجمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹
ولايت فقيهيكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
ولايت فقيهيكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1282با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN