به نام خدا

برنامه پروژه اختيار بر مبناي فرهنگستان

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
نمودار گانت براي اجراي ۹ مرحله از پروژه است؛ از انتخاب كليدواژه‌ها و جستجو در منابع، تا صفحه‌بندي محصول و تنظيمات ظاهري متن آن.
پروژه اصلي شامل سه گام بود؛ تجميع ديدگاه انديشمندان مسلمان درباره اختيار، ديدگاه انديشمندان غربي و در نهايت ديدگاه استاد حسيني (ره) درباره اختيار. دو بخش اول كه انجام شد، بخش سوّم را قرار شد وسيع انجام داده و به سمت توليد محصول برويم. طرح آن را جداگانه نوشتم و براي برنامه‌ريزي پروژه اين نمودار را طراحي كردم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۳۵ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
مهمهدوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸
آشناييچهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹
علاقهپنجشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۱
عاليدوشنبه ۵ تير ۱۴۰۲
سلامچهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN