به نام خدا

فهرست منابع غربي پيشنهادي پروژه اختيار

نوع نوشته: گزارش پروژه
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
عنوان ۱۴ مقاله يا كتاب ذكر شده است كه به زبان انگليسي بوده و حاوي مباحثي نو و جديد از دانشمندان غربي در توجيه «اختيار» و «اراده آزاد» است.
يكي از كارشناسان كارفرماي پروژه، وقتي حجم كم فيش‌هايي را كه از دانشمندان غربي جمع كرده بودم، درباره با اختيار، تعدادي فايل در اختيارم گذاشت. مقالات يا صفحاتي از كتاب‌هايي كه در اين زمينه مطلب داشتند. ولي خُب، همه آن‌ها به زبان انگليسي بودند و ترجمه‌اي از آن‌ها در دسترس نبود. چرا؟! زيرا بسيار تازه و به روز نگارش يافته، هنوز مورد توجه قرار نگرفته و در كشور ما انتشار نيافته. ايشان هم از طريق اينترنت آن‌ها را يافته بود.
نخستين كاري كه لازم بود، فهرست‌برداري و تعيين تعداد صفحات بود و اين‌كه ترجمه آن‌ها چه مقدار زمان از من مي‌گيرد و چه هزينه‌اي در بر دارد. اين گزارش حاوي همين مطالب است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۵۵ بار
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:
مهمهپنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1310با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN