به نام خدا

سرفصل‌هاي گزارش بحث اختيار

نوع نوشته: گزارش پروژه
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
گزارش در هفت عنوان: تعريف اختيار، ادله نفي اختيار، ادله اثبات اختيار، رشته‌هاي علمي منابع اسلامي اختيار، جبر در نگاه دانشمندان غربي، رشته‌هاي دانشمندان جبرگرا و اختيار در نظام ولايت، تنظيم و تدوين گشته است.
پروژه طولاني‌مدت و بزرگي بود. وقت زيادي هم گرفت. منابع بسياري را مطالعه كردم و فيش‌هاي بسياري جمع. در نهايت قرار بر اين شد كه گزارشي تنظيم نماييم تا به صورت كتاب يا مقاله منتشر شده و تحويل كارفرماي اصلي شود. فهرست مباحث و در حقيقت طبقه‌بندي فيش‌هاي به دست آمده را در چند صفحه منظّم كرده و در اختيارشان قرار دادم تا اگر تصويب شد، هم به صورت شفاهي پرزنت كنم و هم گزارش نهايي را بر همين اساس تدوين نمايم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۷۰ بار
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:
مهمهپنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1310با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN