به نام خدا

نمودار گردش مالي در اقتصاد كلان

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
مشتمل بر شش نمودار است. دو تاي اول به زبان انگليسي‌ست و باقي ترجمه‌شده‌هايي از آن دو به شكل‌هاي مختلف. عنوان نمودار Circulation in Macroeconomics در زبان اصلي بوده است.
از وقتي فهميدم ريشه‌اي‌ترين مشكل اداره نظام اسلامي در حال حاضر سيطره كاپيتاليزم و اقتصاد غربي و نظريات آن بر سيستم اداره كشور است، شروع به مطالعه در عرصه اقتصاد كلان كردم. در يك مرحله‌اي به يك نمودار برخورد كردم كه بسيار ساده گردش مالي و كالا و ماليات و نيروي انساني را در اقتصاد يك كشور نشان مي‌داد. اما اين نمودار ترجمه فارسي نداشت و هر چه سرچ كردم در گوگل، نمونه‌اي فارسي از آن نيافتم. اين شد كه ترجمه كرده و از نو كشيدم و در اينترنت قرار دادم. توضيحاتي هم براي آن نوشتم كه در نشاني: http://rastan.parsiblog.com/posts/۶۶۵ ديده مي‌شود. اين نمودارها را جمع كرده و در قالب يك فايل اين‌جا قرار داده‌ام تا اگر مايل باشيد دانلود بفرماييد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۴۰ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
سلامشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸
خوب استيكشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1282با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN