به نام خدا

طرح مقاله علمي پژوهشي تعريف اختيار در سه مبناي نظري

نوع نوشته: كتاب و مقاله
براي: انديشكده علم ساجد لله
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
ضرورت، موضوع، هدف، گستره، زمان، محصول؛ اين‌ها تمام آن چيزي است كه در قالب دو صفحه گرد آمده و يك طرح پژوهشي را شكل داده است.
من مقاله زياد ننوشته‌ام. يعني مقاله استاندارد. به تعداد انگشتان دست نمي‌رسد. بيشتر نوشته‌هايم پراكنده و بي‌ساختار است. مقاله اما ساختار از پيش تعيين شده‌اي دارد؛ خشك و شكننده. اندكي تخطّي كني، تمام مقاله بر باد هواست. مجبوري تمام قواعدي كه به تو تحميل مي‌شود را مراعات كني، خصوصاً وقتي قرار است گريد علمي- پژوهشي هم داشته باشد. اين دوستان اصرار داشتند به نگارش يك مقاله. ابتدا طرح آن را مي‌خواستند. سفارش را شنيدم و طرح را آن‌طور كه مي‌پنداشتم نوشتم. البته به اين طرح انتقاداتي شد كه به نگارش دوم رسيد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۶۰۲ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:
پژوهششنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷
توضيحات شما در بابمورد تصالت ربطيكشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸
طرح مقاله علمي پژوهشي تعريف اختيار در سه مبناي نظريدوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹
طرح مقاله علمي پژوهشي تعريف اختيار در سه مبناي نظريدوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹
موضوع جالبدوشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۱
عاليدوشنبه ۵ تير ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN