به نام خدا

بررسي نتايج جلسات كارشناسي طراحي سايت جامع احكام

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: پژوهشكده باقرالعلوم(ع) وابسته به سازمان تبليعات
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۶
خلاصه‌اي است از مصوّبات جلسه كارشناسي بررسي سايت كه نظرات در ذيل آن هامش شده است.
سايت‌هاي بسياري رساله‌هاي مراجع عظام تقليد را ارائه كرده‌اند، غير از سايت‌هاي خاصّ دفاتر كه آنان نيز مبادرت به ارائه رساله‌هاي عمليه نموده و استفتائات جديد را هم در اختيار مخاطب گذارده‌اند.
امّا همچنان از يك مسلك خاصّي در تبيين احكام فرعيه تبعيّت مي‌شود كه اگر چه در زمان پيدايش خود، روشي نو و جديد محسوب مي‌شده، امروزه ديگر جوابگوي تمامي نيازهاي جامعه نيست. از يك‌سو ادبيات كهن آن براي مردم امروز دشوار است و از ديگرسو ترتيب مسائل و احكام و دسته‌بندي‌هاي آن چندان با نيازهاي امروز سازگار نبوده و آن‌كه حكمي خاصّ را مي‌جويد به سادگي نمي‌يابد.
دو نهاد بنا گذاشتند با مشاركت يكديگر تحوّلي در اين زمينه پديد آوردند. جلساتي برگزار شد كه اين خلاصه مصوّبات يكي از آن‌هاست. بنده نيز در ذيل خلاصه، برخي نكات را ذكر نمودم جهت تكميل و ياري.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۳۵ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN