به نام خدا

پيشنهادات براي توليد نرم‌افزار سخنراني‌هاي بزرگان

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: پژوهشكده باقرالعلوم(ع) وابسته به سازمان تبليعات
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
پس از ذكر چهار مقدمه مختصر، دو نرم‌افزار كتاب‌ساز نويسا و شتاب بررسي شده و نظر نهايي در پايان ارائه گرديده است.
مجموعه ارزشمندي از سخنراني منبري‌هاي بزرگ و معروف را جمع‌آوري كرده بودند و پياده نوار و موضوع‌بندي و خلاصه كار خوبي بود. قصد داشتند هم به روي اينترنت برود و هم به صورت نرم‌افزاري كه از روي DVD قابل اجرا باشد.
مثل همه كساني كه وارد اين فعاليت‌هاي محتوايي مي‌شوند، قصد داشتند نرم‌افزاري بنويسند و براي اين‌كار ابتدا طرحي مي‌خواستند و بعد هم برنامه‌نويسي. بنده پيشنهاد كردم كه از نرم‌افزارهاي آماده استفاده شود و براي اين منطور دو نرم‌افزاري كه قبلاً ديده بودم و به قدرت‌شان اطمينان داشتم معرفي كردم.
اطلاعات بيشتر خواستند كه با هر دو شركت تماس گرفتم و اطلاعات كاملي به دست‌ آوردم. تا مرحله سفارش كار هم نزديك شدم كه ديگر همه چيز را تحويل دادم به برادران زحمتكش پژوهشكده، واحد سفير. اين گزارش بررسي‌هاي مذكور است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۲۷۶ بار
نظر شما را مي‌خوانم. با نوشتن اشتباهات و ايراداتي كه به چشم‌تان آمده، ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1295با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1295نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN