به نام خدا

بسط رده‌بندي‌هاي نرم‌افزارهاي علوم اسلامي

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: پژوهشكده باقرالعلوم(ع) وابسته به سازمان تبليعات
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
شش رده اصلي براي طبقه‌بندي نرم‌افزارهاي علوم اسلامي پيشنهاد شده است: قالب محتوا، قالب نرم‌افزار، قالب سخت‌افزار، مخاطب، موضوع، هدف. حدود هفتاد زيررده هم در ذيل اين شش رده اصلي ذكر شده.
پروژه‌اي بوده براي طبقه‌بندي تمامي نرم‌افزارهاي علوم اسلامي و پژوهشكده تمام كارها را به يك شركت در تهران سپرده بود؛ هم كارهاي محتوايي و ارزيابي‌ها را و هم كارهاي فني.
حالا كه كار به سرانجام رسيده و پيمانكار طبقه‌بندي خود را ارائه نموده، بنده را به مشورت گرفتند. نسبت به رده‌بندي كه مهم‌ترين بخش كار است ايرادات جدّي داشتم. اين شد كه طبقه‌بندي مذكور را توليد كرده و پيشنهاد نمودم. امّا اين‌كه اعمال شد يا همان طبقه‌بندي سابق بر جاي ماند، تا اين لحظه هيچ خبري ندارم!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۷۶ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1318با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN