به نام خدا

اعلام اولويت‌هاي طراحي سايت براي اتمام به موقع پروژه

نوع نوشته: گزارش پروژه
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
شامل دو نامه؛ اولي مشتمل بر هفت بند كه وظايف و تكاليف مجري پروژه را مستند به قرارداد يادآوري مي‌نمايد و ديگري اعلام اولويت‌هاي اصلي كار با توجه به نحوه توزيع كار ميان اعضاي تيم مجري پروژه.
عجب دنيايي است! طرح را كه سال ۱۳۸۱ تنظيم كردم بسيار گسترده و وسيع بود و آن زمان حدود ۵۰ الي ۶۰ ميليون تومان براي آن پيش‌بيني كرده بودم. اتفاقاً وقتي از چند شركت قيمت گرفتند همين حدودها اعلام شد. سال ۱۳۸۴ آمدند كه بيا و خودت كار را مديريت كن. آمدم و بعد گفتند اين هم مجري پروژه؛ چهار تن از برنامه‌نويساني كه با «تبيان» همكاري داشتند. البته تحت عنوان يك شركت جديد با هم همكار شده بودند. مبلغ را هم تعيين كردند كه تهران كمتر از ۲۰ ميليون تومان مي‌دهد، چون اگر به ۲۰ برسد نياز به مناقصه دارد و باقي ماجرا. پس مجري و مبلغ مشخص، معادله تنها يك مجهول داشت؛ چه مقدار از پروژه! ناگزير شدم مقداري از پروژه سايت را بزنم و به كمتر از يك سوّم تقليل دهم، آن هم در حين كار به كمتر كاهش يافت، به دلايل مختلف، هم داخلي و هم خارجي! در هر صورت در نهايت ۱۷ ميليون تومان به مجري داديم و ۲ ميليون تومان ماند كه عرض كردم خرج تبليغات سايت شود. در پايان گفتند اصلاً تهران هيچ پولي نداده است و همين ۱۷ ميليون تومان را هم از جيب مركز داده‌ايم، اين جيب آن جيب كرده بودند، تغيير رديف! اين نوشته زماني كه بخشي از كار توسط مجري انجام شده و مقداري باقي‌مانده بود، براي اين‌كه كار به سرانجامي برسد نوشته شده است، از سوي ناظر قرارداد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۴۳۶ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN