به نام خدا

دريافت فايل ضميمه

خب، ظاهراً تصميم گرفتيد تا اين فايل را دريافت كنيد. از اين بابت خوشحالم، از اين‌كه آن را شايسته دريافت دانستيد. تنها يك گام ديگر تا دريافت فايل باقي مانده است و آن بيان ديدگاه شماست؛ من بسيار كنجكاوم كه بدانم چه چيزي در توضيحات اين فايل توجه شما را جلب نموده است و به اين تصميم شما منتهي گشته. يعني در يك كلام: چرا مي‌خواهيد اين فايل را دانلود بفرماييد؟
بزرگواري كرده و به زبان شيواي فارسي، چند كلمه‌اي در اين باره برايم بنويسيد. بدانيد كه حتماً اين توضيح شما حقير را ياري مي‌كند كه در فعاليت‌هاي آينده دقّت بيشتري كرده، بهتر و مؤثّرتر عمل نمايم.
پيشاپيش از وقتي كه مبذول مي‌فرماييد سپاسگزارم!

نكات پيشنهادي در پايگاه اطلاعات شهرهاي ايران

ابتدا پيش‌فرض‌هاي كار بيان شده است و سپس بر اساس اين پيش‌فرض‌ها مشكلات و موانع موجود در كار تبيين گرديده است.
پس از آن با توجه به دو نوع روش دستيابي به اطلاعاتي كه ذكر شده است، از دو روش استاندارد در طراحي بانك با يك روش «من‌درآوردي»، روش دوم از سوي نگارنده پيشنهاد شده است كه آن نيز در عمل به دو صورت ممكن است كه صورت دوم بسيار ساده‌تر و مؤثرتر معرفي شده و مؤكداً پيشنهاد شده است.
طرح مكتوبي نديدم، فقط دستوري داشتند از بالا كه سايتي درست كنند با اطلاعات تمام شهرهاي ايران. از هر شهر پنجاه شصت نوع اطلاع بايد جمع‌آوري و ارائه مي‌شد. فهرست طبقه‌بندي شده انواع اطلاعات، بسيار پيچيده و مفصل بود. از موقوفات و مساجد گرفته تا مراكز توريستي و مدارس و دانشگاه‌ها و بسياري ديگر از عناوين اطلاعاتي. كمك فني مي‌خواستند. اول بحث پذيرش عنوان مدير فني بود با ۱۸ نيرو كه مي‌گفتند بدون سرپرستند كه چون دو سالي بود هيچ پذيرشي براي فعاليت‌هاي اجرايي نداشتم از سر گذشت. در ياري‌رساني فني پس از شنيدن خواسته‌ها، اين چند صفحه را نوشتم و روشي را براي ذخيره‌سازي اطلاعات پيشنهاد كردم كه به نظر خودم بهترين بود. آنان نيز پذيرفتند و كار را به پيش بردند، تا يك‌سال انجام آن طول كشيد. چون يك برنامه‌نويس داشتند و اين همه كار! بعد از يك‌سال جلسه‌اي گرفتند كه اين روش يك‌ساله استاندارد نيست و بايد بررسي شود و...! همان ماجراي هميشگي كه مي‌دانيم.

بي‌شک دليلي بوده كه توجه‌ات جلب شده؛ عنوان، تصوير يا توضيحي كه براي اين مطلب آمده، دليل را بنويس و دگمه دانلود را كليك كن.
بررسي براي باراندازي...

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN