به نام خدا

فهرست‌برداري از سي‌دي

سال توليد: ۱۳۸۰ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

حجم سي‌دي‌هاي مؤسسه زياد شده بود. پيدا كردن نرم‌افزار سخت مي‌شد. دوستان ما وقت زيادي مي‌گذاشتند تا يك نرم‌افزار خاصي را براي نصب پيدا كنند. همان زمان بود كه اين ايده به ذهنم رسيد و اين نرم‌افزار را نوشتم.
ابزار كوچكي‌ست. ساده كار مي‌كند. يك درايور را انتخاب مي‌كني و دگمه را كه بزني، فهرستي از تمام فايل‌ها و پوشه‌هاي داخل آن نمايش مي‌دهد. با اين ابزار توانستيم فهرستي از محتواي تمامي سي‌دي‌ها تهيه نموده و با جستجو در آن، فايل مورد نظر را پيدا كنيم.
البته كه امروز ابزارهاي مفصل‌تري وجود دارد. ولي آن روز نبود، يا در دسترس ما. اين شد كه طراحي كردم، با زبان VB۶ هم هست.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۱۴ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۵۱.۴ كيلوبايت
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN