به نام خدا

نصب‌كننده نرم‌افزار Installer

سال توليد: ۱۳۸۶ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

وقتي نرم‌افزار بُشري را براي دفتر مطالعات و تحقيقات زنان نوشتم (امروز نام آن به مركز مطالعات زن و خانواده تغيير كرده است) نياز به يك نرم‌افزاري پيدا كردم كه نرم‌افزار را در رايانه كاربر نصب كند. دلم نمي‌خواست از ابزارهاي آماده استفاده كنم. دوست داشتم يك چيز ايراني و خودي به زبان فارسي بنويسم و البته نوشتم و همراه آن نرم‌افزار منتشر شد.
بعدتر همان نرم‌افزار نصب‌كننده را كلّي‌تر كردم، به نحوي كه قابل كاستومايز و شخصي‌سازي باشد. اين همان است.
در شاخه setup فايل cd.inf قرار دارد كه تمامي اطلاعات شخصي‌سازي در آن ثبت مي‌شود. نام سي‌دي، مسير پيش‌فرض نصب، نام شاخه‌اي كه ساخته شده و نرم‌افزار در آن كپي مي‌شود و همچنين فايلي كه بايد اجرا شود، پس از تكميل نصب. دستوراتي نيز وجود دارد براي ساختن ميان‌بر و رجيستر كردن كنترل‌ها.
فايل‌هاي كپي‌شونده نيز در شاخه data قرار مي‌گيرند. در حقيقت تمام موجودي شاخه ديتا در پوشه‌اي كه در مسير داده شده ساخته مي‌شود قرار خواهد گرفت.
اين يك ابزار كوچك و ساده است كه به كمك آن مي‌توان به سرعت نرم‌افزار مورد نظر خود را روي سي‌دي ريخته و آمده نصب تحويل كاربر داد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۴۴ بار

برنامه كامل

حجم فايل: ۷۱۰ كيلوبايت
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:
استفاده در صورت مقدوريكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷
حاج آقاي باحالي هستييكشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN