به نام خدا

بوكمارك‌لت پيام‌رسان پارسي‌بلاگ

سال توليد: ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

نمي‌دانم چرا استفاده نشد. كد جالبي بود. مدير سرويس پارسي‌بلاگ خواست تا ابزاري اسكريپتي بنويسم، آن‌قدر كوچك كه در حدّ يك بوكمارك در مرورگر بنشيند. هر وقت كاربر آن را كليك كند، جعبه كوچكي باز مي‌شود و محتواي اصلي صفحه را گرفته، آماده ارسال به پيام‌رسان پارسي‌بلاگ مي‌كند.
ايده اصلي از جناب مدير بود و ايشان راهنمايي كرد. من هم طراحي كردم و دو سه بار ايميل كردم و ايشان ايرادات را فرمودند و اصلاح شد و نهايي گرديد.
صفحه pbml.htm را باز كنيد در مرورگر. نماد پارسي‌بلاگ را بكشيد در نوار علاقه‌مندي‌ها. حالا در هر صفحه از اينترنت كه باشيد، اگر در پارسي‌بلاگ قبلاً لاگين كرده باشيد، مي‌توانيد با يك كليك مطلب را در پيام‌رسان منتشر سازيد. البته قرار بود اين‌طور باشد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۱۶ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۳.۵۹ كيلوبايت
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN