به نام خدا

ماكروهاي MS Word

سال توليد: ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

از سال‌ها پيش ماكروهايي را نوشتم به حسب نياز. سال‌هاست فقط مصرف‌كننده اين‌ها هستم و ديگر كم‌تر نياز به ماكرو پيدا مي‌كنم.
مهم‌ترين آن‌ها ابزاري‌ست كه از «تصحيح خودكار» Word پشتيبان مي‌گيرد و دوباره بازيابي مي‌كند. زيرا هر بار كه اين نرم‌افزار را نصب مي‌كردم روي يك رايانه، تمام تصحيح‌هاي خودكار را از دست مي‌دادم. اصل كد را از يك سايت خارجي يافتم و اصلاح كردم و با زبان فارسي سازگار نمودم.
ماكروهايي دارم كه دو طرف يك كلمه گيومه مي‌گذارد، يا يك عبارت را در گيومه قرار مي‌دهد. ماكروهايي كه پرانتزها و كروشه‌ها و گيومه‌ها را برعكس مي‌كند، براي صفحاتي كه از اينترنت مي‌گيرم و پس از ورود به Word مي‌بينم پرانتزها پشت و رو مي‌شوند. ماكرويي براي تبديل كاف و ياء عربي و فارسي.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۳۱ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۹۲.۸ كيلوبايت
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
ماكرويكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷
سلام ممنونمچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
سلام تشكرچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
از ماكروها استفاده مي كنمجمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸
سپاسچهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
ممنونمپنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹
ممنونپنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹
ارادتمندم سيدجان! فقط يك مصرف كننده ام! آشناي معصوميه اي من!چهارشنبه ۲۴ دي ۱۳۹۹
سلام و خدا قوت دوست عزيزم. بسيار از روش و شيوه فعاليتتان لذت بردم. كاش همه همين طور بودند. اين كه دغدغه دين دارين و براي دين تلا ش مي كنين عاليه. خدا عزتتون بده.دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱
من هم به اين مطلب نياز دارم. خيلي ممنون.دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲
خدا خيرتون بدهشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲
لازم هستشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN