به نام خدا

استخراج‌كننده اطلاعات از صفحات وب

سال توليد: ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

اين ابزار را براي خودم ساختم. خيلي كارم را راه انداخت. تا پيش از آن، براي استخراج هر نوع مطلبي، ابزار جداگانه‌اي آماده مي‌كردم. ولي يك‌بار تصميم گرفتم براي هميشه خيال خودم را راحت كنم.
دقت كرديد وقتي حجم زيادي صفحات از يك سايت را ذخيره مي‌كنيد، در قالب HTML، تمام صفحه پر مي‌شود از عناصري تكراري و به درد نخور. حالا با اين ابزار، ابتدا و انتهاي متن مورد نظر را با علائمي مشخص مي‌كنيد، با تگ‌هايي كه معمولاً در صفحات وب تكرار مي‌شوند، سپس ابزار را راه مي‌اندازيد. تمام متن‌ها را جدا كرده و در يك يا چند فايل تحويل شما مي‌دهد، به صورت تكست خالص!
اين نرم‌افزار نيز با VB۶ نوشته شده است. توضيحات بيشتر را در نشاني http://rastan.parsiblog.com/posts/270 مي‌يابيد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۰۰ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۱۵۵ كيلوبايت
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:
جهت بررسيشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
برنامه كاربردي و خوبي هستدوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲
تشكردوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN