به نام خدا

ابزار تست قالب‌هاي سامانه وبرايت

سال توليد: ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

وقتي وبرايت را تمام كردم، سامانه‌اي كه توضيح مختصري از آن در اين‌جا هست: http://rastan.parsiblog.com/posts/30 و شرح فني آن در اين‌جا: http://movashah.ir/fa/index.php?w=work&x=292 اين ابزار را براي تست قالب ساختم.
اين نرم‌افزار كلاً با آژاكس كار مي‌كرد و قالب‌هاي آن پيچيده بود. زيرا چندين صفحه فقط در يك صفحه قرار مي‌گرفت. تست آن اصلاً ممكن نبود مگر با چنين ابزاري.
قالب را با اسم default.htx ساخته و در كنار نرم‌افزار MakeIndex.exe قرار مي‌دهيد. اين ابزار كه با VB۶ نوشته شده، تمام تگ‌هاي قالب را تبديل كرده و فايل index.htm را مي‌سازد. عمليات‌هاي آژاكسي هم با يك منوي ساده در بالاي سمت چپ صفحه قابل شبيه‌سازي‌ست.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۴۱ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۲۶۴ كيلوبايت
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN