به نام خدا

پوياگر - ساخت سريع سي‌دي محتوايي

سال توليد: ۱۳۸۶ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۴

در مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما پروژه‌اي كليد خورد. سال پيامبر اعظم(ص) بود و قرار بر اين‌كه ويژه‌نامه‌هايي منتشر شود. از من خواستند كه نرم‌افزارهايي هم توليد كنيد تا محتواي اين نشريات را روي سي‌دي ارائه كنند.
با يكي از دوستان كه متخصص در فلش بود تماس گرفتم و قرار گذاشتيم برنامه ورود اطلاعاتش را من بنويسم و برنامه نمايش را او. جالب اين‌كه ايشان تهران بود و من قم و از راه دور با تلفن و ايميل چه همكاري عجيبي با هم داشتيم، عالي و بي‌نقص.
بعد از اتمام اين پروژه، به ايشان پيشنهاد كردم همين را تكميل كنيم و در بازار بفروشد. ايشان هم قفل سخت‌افزاري خريد و در برنامه ورود اطلاعات قرار داديم و با قفل به فروش رساند. اكنون كه سال‌ها گذشته و اين نرم‌افزار ديگر در بازار وجود ندارد، سورس كامل آن را مي‌گذارم اين‌جا. البته بخشي كه محصول كار خودم بود. من سورس بخش نمايش را ندارم.
چند نرم‌افزار مشابه همين كار را مي‌كردند، ولي كار كردن با آن‌ها سخت بود. ويژگي اين برنامه سادگي كار با آن است. متن را از فايل تكست مي‌خواند و نمايش مي‌دهد، سريع انتخاب مي‌كني و با زدن دگمه‌هايي مشخص مي‌كني عنوان اصلي است يا فرعي يا متن يا... چند محصول خودم با اين نرم‌افزار براي مشتريان مختلف به صورت موردي ساختم. يكي همين «دست پنهان» كه به عنوان نمونه قرار دادم.
براي اجراي برنامه، كافيست تمام فايل‌هاي ساخته شده در پوشه Export را روي CD بريزيد. در هر دستگاهي كه برود به صورت خودكار اجرا مي‌شود و متن كتاب يا مجله را بر اساس فهرست نمايش مي‌دهد. مي‌تواند چندين كتاب و مجله را هم در كنار هم مديريت نمايد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۲۵۲۷ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۳۰.۷ مگابايت

برنامه نصب‌كننده

نرم‌افزار همراه با نصب‌كننده انحصاري / حجم فايل: ۸۳۱ كيلوبايت

نسخه دمو همراه سورس

سورس كامل همراه با نسخه دموي نرم‌افزار كه بدون قفل كار مي‌كند / حجم فايل: ۱۴.۲ مگابايت

يك نمونه از محصول

محصول نهايي آماده ريختن روي سي‌دي. فقط وقتي در root درايو باشد كار مي‌كند / حجم فايل: ۸.۴۲ مگابايت
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN