به نام خدا

جستجو در گزارش Logهاي سرور وب

سال توليد: ۱۳۷۹ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۲

وب‌سرور IIS به صورت خودكار فايل‌هايي به عنوان Log مي‌سازد و تمامي دسترسي‌ها را ثبت مي‌كند. در مؤسسه پارسا براي اينترنت داخلي از MS Proxy استفاده مي‌كرديم كه آن هم Log مي‌ساخت.
من اين نرم‌افزار را نوشتم تا بتوان تمامي لاگ‌ها را ديد و در آن‌ها جستجو كرد. زيرا حجم زياد اين فايل‌ها و تعداد فراوان‌شان دسترسي به يك ركورد خاص را دشوار مي‌ساخت.
نرم‌افزار MSPLOGS.EXE را براي MS Proxy نوشتم كه تست هم كرديم و كار مي‌كرد. بعد شروع كردم به نوشتن Reporter.exe با تغيير دادن همان پروژه اول،‌ ولي نيمه‌كاره ماند و تمام نشد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۱۲۷۲ بار

سورس برنامه وب‌سرور

حجم فايل: ۱۵۲ كيلوبايت

سورس برنامه پراكسي

حجم فايل: ۱.۰۱ مگابايت
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1366با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN